Filtr (147 produktów)

Cena

15,00 zł - 1 470,00 zł

Producent

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Rozłączniki i przełączniki

Ilość produktów: 147

Wyświetlanie 1-24 z 147 elementów
Rozłączniki i Przełączniki modułowe • Przyciskowe • schodowe • izolacyjne - ABC ELEKTRO • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Rozłączniki modułowe

Nasz sklep internetowy umożliwia zakupienie rozłączników online. Posiadamy szeroki wybór tych urządzeń, które różnią się od siebie takimi kryteriami jak cena, prąd, moc czy napięcie. Nasze akcesoria elektryczne są najwyższej jakości i pochodzą od renomowanych producentów, a także spełniają światowe standardy bezpieczeństwa. Zachęcamy do skorzystania z naszej zaawansowanej wyszukiwarki, dzięki której można ustawić pożądane parametry rozłączników.

Jeżeli nie jesteś pewny, który rozłącznik będzie dla Ciebie odpowiedni, zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych konsultantów, który pomoże Ci w wyborze. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.

Sprawdź również:

W tej kategorii znajdziesz różnego rodzaju rozłączniki i przełączniki, jak na przykład rozłączniki izolacyjne, przełączniki modułowe, schodowe i przyciskowe. W ofercie mamy zarówno przełączniki przyciskowe podwójne i pojedyncze, jak i modułowe z lampką.

close

Lista życzeń