Przekaźniki (1687 produktów)

Cena

0,00 zł - 390,00 zł

Producent

Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC [V]

Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V]

Prąd znamionowy [A]

Liczba styków przełącznych

Liczba styków zwiernych

Liczba styków rozwiernych

Konfiguracja styków

Sposób montażu

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Przekaźnikowe moduły sprzęgające (zestawy)

Ilość produktów: 1290

Wyświetlanie 1-24 z 1290 elementów
Przekaźniki Interfejsowe. Moduły Przekaźnikowe • Sklep Elektryczny dla Automatyka • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Polecamy przekaźnikowe moduły sprzęgające w konkurencyjnych cenach. Oferta naszego sklepu internetowego jest bardzo różnorodna. Znajdują się w niej między innymi przekaźniki interfejsowe monostabilne, przekaźniki pomocnicze, podstawki z przekaźnikiem. Jeśli nie wiesz, jakie rozwiązanie zastosować - żaden problem. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a nasi specjaliści pomogą Tobie dobrać najlepszy przekaźnik do Twojej aplikacji.

Jako renomowany i ceniony sklep elektryczny online naszym klientom oferujemy wyłącznie najlepsze rozwiązania. W asortymencie ABCelektro.pl znajdują się produkty takich niezawodnych marek jak SCHNEIDER ELECTRIC, RELPOL, FINDER, SIEMENS, PHOENIX CONTACT. Przekaźnikowe moduły sprzęgające czy przekaźniki interfejsowe wymienionych marek są cenione przez specjalistów za swoją niezawodność oraz bezpieczeństwo użytkowania. W naszej ofercie znajduje się również bogaty wybór gniazd i akcesoriów do przekaźników.

Sprawdź również:

close

Lista życzeń