Przekaźniki (1687 produktów)

Cena

0,00 zł - 390,00 zł

Producent

Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC [V]

Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V]

Prąd znamionowy [A]

Liczba styków przełącznych

Liczba styków zwiernych

Liczba styków rozwiernych

Konfiguracja styków

Sposób montażu

Główna

Główna

Przekaźniki przemysłowe i mocy

Ilość produktów: 1361

Wyświetlanie 1-24 z 1361 elementów
Przekaźniki Przemysłowe - do Obwodów Drukowanych, Elektroniczne - Cena - ABC ELEKTRO • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Polecamy wysokiej jakości przekaźniki przemysłowe o szerokim zastosowaniu. Oferta sklepu internetowego ABCelektro.pl jest bardzo bogata, dlatego z całą pewnością znajdziesz u nas odpowiednie rozwiązanie do swojej aplikacji. Oferujemy między innymi przekaźniki przemysłowe do obwodów drukowanych renomowanych, sprawdzonych marek, takich jak na przykład RELPOL. Akcesoria tego producenta cieszą się pozytywną opinią wśród specjalistów z branży - są trwałe i solidne, a jednocześnie dostępne w przystępnych cenach. W naszej ofercie znajdują się również profesjonalne moduły przekaźnikowe.

Proponowane przez nas rozwiązania doskonale sprawdzają się w energetyce, automatyce przemysłowej oraz wielu innych aplikacjach. Jeśli nie wiesz, jaki przekaźnik przemysłowy będzie odpowiedni do Twojej aplikacji, skontaktuj się z nami. Specjaliści ABCelektro.pl służą fachową pomocą na każdym etapie zamówienia.

Sprawdź również:

close

Lista życzeń