Przekaźniki (1687 produktów)

Cena

0,00 zł - 390,00 zł

Producent

Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC [V]

Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V]

Prąd znamionowy [A]

Liczba styków przełącznych

Liczba styków zwiernych

Liczba styków rozwiernych

Konfiguracja styków

Sposób montażu

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Przekaźniki miniaturowe

Ilość produktów: 1687

Wyświetlanie 1-24 z 1687 elementów
Przekaźniki Miniaturowe i Subminiaturowe - Sygnałowe - Dobra Cena - ABC ELEKTRO • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Oferujemy przekaźniki miniaturowe oraz subminiaturowe-sygnałowe, które mają zastosowanie na przykład w systemach alarmowych, urządzeniach telekomunikacyjnych, przyrządach pomiarowych i wielu i innych aplikacjach. Posiadamy również w sprzedaży wysokiej jakości przekaźnikowe moduły sprzęgające. Jako profesjonalny sklep elektryczny naszym klientom dostarczamy wyłącznie najlepsze rozwiązania, od sprawdzonych producentów. Przekaźniki miniaturowe takich marek jak RELPOL czy FINDER to produkty najwyższej jakości, cenione przede wszystkim za solidne wykonanie i niezawodność, a także przystępne ceny.

Nasz asortyment jest bardzo bogaty i różnorodny, dlatego jeśli masz problem z wyborem odpowiedniego przekaźnika, zachęcamy do kontaktu. Specjaliści sklepu internetowego ABCelektro.pl chętnie pomogą Tobie dobrać najlepsze rozwiązanie do Twojej aplikacji. Zachęcamy również do skorzystania z naszej oferty gniazd i akcesoriów do przekaźników.

Sprawdź również:

close

Lista życzeń