Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Płyty kołnierzowe i podłogowe (27 produktów)

Cena

30,00 zł - 465,00 zł

Producent

Typ produktu

Długość [mm]

Szerokość [mm]

Szerokość [mm]

Liczba otworów

Kolor

Materiał

Głębokość [mm]

Do szafy o szerokości [mm]

Główna

Główna

Płyty kołnierzowe i podłogowe

Ilość produktów: 27

Wyświetlanie 1-24 z 27 elementów
Płyty Kołnierzowe i Podłogowe • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Płyty kołnierzowe, które oferuje nasz sklep elektryczny, pomagają utrzymać porządek w instalacjach. Dzięki nim można poprowadzić kable, przewody czy rury w dowolny sposób, bezpiecznie i estetycznie. Proponujemy różne rodzaje i rozmiary tego praktycznego osprzętu.

Płyty kołnierzowe – zastosowanie i rodzaje

Płytki przepustu kablowego ze względu na swą różnorodność znajdują zastosowanie w wielu aplikacjach. Świetnie nadają się do wykorzystania w obudowach do elektroniki, puszkach zaciskowych czy szafach sterowniczych. Oprócz tego można je wykorzystać:

  • - do montażu różnego rodzaju przewodów czy rur w płytach ścian, czy podłóg,
  • - jako elementy mocujące, zapewniające stabilność i bezpieczeństwo,
  • - do utrzymania porządku w przestrzeni, gdzie prowadzone są kable.

Co ważne, jest to płyta modułowa, więc swobodne dopasowywanie do konkretnej instalacji nie stanowi problemu.

Wśród wielu rodzajów tych produktów wyróżnić można: płyty podłogowe szczotkowe – doskonałe do zastosowania np. w biurze, gdzie podłogi często kryją wiele przewodów, a także płyty podłogowe szczotkowe do szafy, które pozwalają na organizację kabli wewnątrz szaf rackowych.

Płyty kołnierzowe i podłogowe są wykonane z trwałych materiałów, co gwarantuje ich długą żywotność. Są to m.in.: stal malowana proszkowo, stal ocynkowana czy mieszanki stali ocynkowanej i poliamidu.

Kompleksowa oferta sklepu ABCelektro

Oprócz płyt polecamy, również wiele innych produktów potrzebnych do kompleksowej organizacji przewodów i kabli, w tym: przepusty kablowe dzielone, przepusty kablowe niedzielone i moduły uszczelniające. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, dlatego oferujemy tylko produkty pochodzące od uznanych producentów, takich jak Phoenix Contact GmbH & Co. KG czy ICOTEK.

Nasz asortyment jest tak szeroki, że można go wykorzystywać zarówno do małych projektów domowych, jak i dużych inwestycji budowlanych.

close

Lista życzeń