Filtr (94 produktów)

Cena

30,00 zł - 41 250,00 zł

Producent

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Ochronnik przeciwprzepięciowy

Ilość produktów: 94

Wyświetlanie 1-24 z 94 elementów
Ochronnik przeciwprzepięciowy • Ogranicznik przepięć uniwersalne • sklep - ABC ELEKTRO • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Jednym z elementów oferty ABCelektro jest ochronnik przeciwprzepięciowy. W naszej ofercie znajduje się ochronnik typu 3 (dawniej klasa D) wyposażony w potrójny filtr przeciwzakłóceniowy, służący do bezpośredniej ochrony urządzeń szczególnie narażonych na przepięcia. Zastosowanie aż sześciu warystorów tworzy podwójny stopień ostatecznego zabezpieczenia.

Ochronnik przeciwprzepięciowy wysokiej jakości 

Dedykowane w szczególności dla rozbudowanych systemów automatyki przemysłowej z wykorzystaniem przekaźników czasowych, sterowników PLC, multimetrów, komputerów i innych urządzeń mikroprocesorowych, a także jako zabezpieczenie sprzętu komputerowego i RTV. Produkty z tej kategorii składają się z wysokiej klasy komponentów oraz zapewniają w pełni satysfakcjonujące efekty pracy.

Ogranicznik przepięć uniwersalne 

Inwestując w ochronniki przeciwprzepięciowe proponowane przez ABCelektro zyskujesz pewność, że będą one działać niezawodnie przez długi czas. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się właściwościami technicznymi oferowanych produktów. Dzięki ochronnikom usprawnisz funkcjonowanie swojej instalacji elektrycznej i ochronisz swoje urządzenia przed uszkodzeniem.

close

Lista życzeń