Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas
Filtry
Cena
0
0
-
Kolor
Materiał
Rodzaj
Wypełnienie drzwi
Wysokość [mm]
Szerokość [mm]
Głębokość [mm]
Stopień ochrony (IP)
Zakres temperatury pracy [°C]
Liczba drzwi
Wykonanie przeciwwybuchowe
Dostępność
Status
Producent
Seria
Stopień ochrony (IP)
Kolor
Wykończenie powierzchni
Materiał
Numer RAL
Z płytą montażową
Liczba drzwi
Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC
Z drzwiami przeszklonymi
Do montażu na zewnątrz
Do montażu metrycznego
Płyta montażowa z regulowaną głębokością
Z drzwiami z wentylacją
Z drzwiami tylnymi
Zasilanie
Kategoria:

Obudowy do elektroniki

Znaleziono
640
/ 43
Znaleziono
640
/ 43

Obudowy do elektroniki

Choć większość z nich posiada prostą pod względem projektowym konstrukcję, obudowy do elektroniki zapewniają prawidłowe zabezpieczenie poszczególnych elementów układów i podzespołów elektronicznych. Dostępne w sklepie internetowym ABCelektro obudowy charakteryzują się ponadprzeciętną trwałością, wysoką szczelnością oraz wysokim stopniem ochrony. Posiadamy rozbudowany asortyment – oferujemy między innymi aluminiowe, metalowe i uniwersalne obudowy do elektroniki o różnych wymiarach. To pozwala bez problemu dostosować model do aktualnego zapotrzebowania.

Czym się kierować, wybierając obudowy do elektroniki?

Priorytetem jest określenie aktualnego zapotrzebowania – obudowa elektroniki obudowie nierówna, co oznacza, że warto ograniczyć liczbę produktów branych pod uwagę do niezbędnego minimum. Dostosowanie parametrów technicznych do warunków otoczenia, w jakich będzie zainstalowana obudowa elektroniki, jest kwestią kluczową. Nie bez znaczenia jest również wybór odpowiedniego materiału. Z tego też względu warto pamiętać, że o ile obudowa aluminiowa do elektroniki jest tańsza, o tyle większą wytrzymałość zapewniają obudowy wykonane z metalu czy poliwęglanu. Najrozsądniej jednak kierować się warunkami, w jakich będzie użytkowany produkt.

Obudowa na elektronikę zapewniająca bezpieczeństwo instalacji musi spełniać szereg norm i wytycznych zawartych w dyrektywach. W ABCelektro dostępne są wyłącznie obudowy zgodne z obowiązującymi normami, ponieważ na pierwszym miejscu stawiamy jakość. W opisach poszczególnych produktów znajdziesz informacje na temat stopnia ochrony (kod IP) oraz podstawowych parametrów takich jak wymiary (wysokość, szerokość i głębokość). Na koniec dodamy tylko, że warto również zwrócić uwagę na to, czy oferowane obudowy dla elektroniki są łatwe w montażu i demontażu. Dzięki temu unikniesz zbędnych kosztów.

Solidne obudowy do elektroniki dostępne w ABCelektro

W asortymencie ABCelektro znajdziesz wyłącznie sprawdzone pod kątem jakości obudowy dla elektroniki produkowane przez renomowaną markę ABTECH. Oferujemy:

  • obudowy uniwersalne do elektroniki,
  • obudowy aluminiowe do elektroniki,
  • obudowy poliestrowe do elektroniki,
  • obudowy metalowe do elektroniki
  • obudowy poliwęglanowe do elektroniki.

Dostępne w sklepie modele charakteryzuje odporność na szeroki zakres temperatur (od -40°C do 80°C), działanie wilgoci oraz korozji, a także trwałość konstrukcji. Duża różnorodność oferowanych obudów do elektroniki pozwala na ich precyzyjne dopasowanie do przeznaczenia, co zwiększa skuteczność ochrony przed działaniem czynników środowiskowych. Solidne wykonanie sprawia, że dobrze wybrana obudowa elektroniki sprawdzi się w takich zastosowaniach jak:

  • mniejsze aplikacje przemysłowe,
  • ochrona osprzętu przed pyłem, wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi,
  • zabezpieczenie urządzeń przed dostępem osób nieupoważnionych,
  • konieczność estetycznego zabudowania sprzętu.

Służymy pomocą, jeżeli masz wątpliwości, którą obudowę dla elektroniki wybrać – uniwersalną, aluminiową czy wykonaną z poliwęglanu. Wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczna wiedza umożliwiają idealne dopasowanie obudowy do zapotrzebowania.