Obudowy (1199 produktów)

Cena

0,00 zł - 14 160,00 zł

Producent

Wysokość [mm]

Głębokość [mm]

Głębokość [mm]

Typ produktu

Materiał

Liczba drzwi

Wypełnienie drzwi

Stopień ochrony (IP)

Stopień ochrony (IP)

Certyfikat ATEX

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Obudowy uniwersalne

Ilość produktów: 44

Wyświetlanie 1-24 z 44 elementów
Obudowy Uniwersalne Plastikowe, Metalowe, Aluminiowe • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Obudowy uniwersalne służą do zabezpieczania przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych znajdujących się w środku układów elektronicznych. Dzięki swojej konstrukcji zapewniają możliwość umieszczenia w nich dowolnego typu elektroniki. Sklep internetowy ABCelektro oferuje obudowy uniwersalne do elektroniki znanych producentów m.in.: Abtech czy ETA. Duża dostępność rozmiarów i rodzajów ułatwia dobór do potrzeb klientów.

Obudowy uniwersalne do elektroniki – bezpieczeństwo i wygoda

Obudowa uniwersalna musi być dopasowana do warunków otoczenia, w jakich ma działać układ elektroniczny, oraz do parametrów zamawianego produktu. O stopniu ochrony przed przedostaniem się do środka ciał obcych (np. pyłu lub piasku) i wody informuje kod IP. Jego pierwsza cyfra oznacza poziom zabezpieczenia przed dostępem człowieka i substancji stałych. Maksymalna ochrona to 6, a cyfra 0 oznacza całkowity brak ochrony. Cyfra druga określa wodoszczelność obudowy uniwersalnej na elektronikę. Tutaj podobnie cyfra 0 to całkowity brak ochrony, a jej najwyższy stopień to 9.

Do wyboru są obudowy do elektroniki z różnych materiałów konstrukcyjnych, co ułatwia znalezienie produktu dostosowanego do potrzeb klienta.Mamy obudowy uniwersalne plastikowe, metalowe, aluminiowe, poliwęglanowe oraz stalowe. Poszczególne modele różnią się sposobem montażu czy zamykania. Duża oferta sprawia, że nasi klienci łatwo znajdą potrzebny rodzaj obudowy uniwersalnej do elektroniki. Nasz sklep elektryczny posiada bogaty asortyment z zakresu instalacji elektrycznych i wyposażenia obudów.

close

Lista życzeń