Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Sygnalizatory - Akustyczne, Akustyczno Optyczne • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Różnego rodzaju sygnalizatory są rozwiązaniami stosowanymi dla zachowania bezpieczeństwa pracy. Wykorzystuje się je szeroko w przemyśle zarówno w maszynach, jak i systemach przemysłowych, a także często w przestrzeni publicznej. Pełnią przede wszystkim funkcję ostrzegawczą, ale także informacyjną o aktualnym stanie urządzenia oraz sytuacjach stwarzających zagrożenie. Hurtownia elektryczna ABCelektro ma w ofercie sygnalizatory akustyczne, akustyczno-optyczne oraz optyczne od uznanych producentów jak PFANNENBERG czy Phoenix Contact GmbH & Co.

Sygnalizatory — urządzenia informacyjne i ochronne

Dzięki sygnalizatorom w wygodny sposób można kontrolować pracę maszyn i urządzeń oraz szybko rozpoznawać pojawiające podczas niej błędy. Do głównych zadań tego rodzaju sygnalizacji przemysłowej należą:

  • podawanie nieskomplikowanych poleceń związanych z pracą urządzeń,

  • informowanie o stanie roboczym maszyn,

  • ostrzeganie w razie nieprawidłowości w ich funkcjonowaniu oraz o usterkach,

  • alarmowanie w sytuacjach zagrożenia dla pracowników albo dla pracy maszyn.

Sygnalizatory i lampki przemysłowe skutecznie dbają o bezpieczeństwo pracowników. Przyczyniają się także do dłuższej żywotności maszyn i urządzeń w porę zapobiegając ich awariom, przy okazji powodują też oszczędności na ich potencjalnych naprawach. Istnieje możliwość dostosowania sygnalizacji przemysłowej do indywidualnych wymagań np. poprzez:

  • zmianę koloru lamp sygnalizacyjnych,

  • wybór sygnalizatorów o określonym napięciu zasilania,

  • dostosowanie natężenia dźwięku czy wyboru jego tonu.

Sygnalizatory akustyczne oraz optyczne w naszym sklepie online są zgodne z normami prawnymi dotyczącymi maszyn i bezpieczeństwa. Można je stosować we wszystkich rozwiązaniach przemysłowych, w których jest taki obowiązek wynikający z przepisów. Dostępne są sygnalizatory w wielu wariantach np. sygnalizator akustyczny zewnętrzny, optyczno-akustyczny, akustyczny o głośności 110 dB oraz sygnalizatory optyczne w różnych kolorach.

Sygnalizatory w ofercie hurtowni elektrycznej ABCelektro

Sygnalizatory akustyczne oraz oświetlenie ostrzegawcze w naszym sklepie internetowym oferujemy w bardzo korzystnych cenach. Urządzenia te nadają się do pracy w różnych warunkach: na zewnątrz i wewnątrz budynków, w maszynach, procesach produkcyjnych, w logistyce i praktycznie wszystkich gałęziach przemysłu.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo podczas wyboru sygnalizatorów oraz wsparcie techniczne. Oferujemy również sygnalizatory do strefy EX zagrożenia wybuchem oraz różnego rodzaju rozwiązania elektryczne. Zapraszamy do kontaktu.

close

Lista życzeń