Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas
Kategoria:

Liczniki energii

Znaleziono
71
/ 5
Znaleziono
71
/ 5

Liczniki energii

Licznik energii elektrycznej służy do pomiaru energii czynnej lub czynnej i biernej, jaka została zużyta w danej sieci. Uzyskany z urządzenia odczyt stanowi podstawę do rozliczenia za energię elektryczną z dostawcą. Licznik prądu dodatkowo dokonuje także pomiaru podstawowych wielkości elektrycznych. W zależności od modelu urządzenia cechują się zróżnicowanym zakresem funkcjonalności, pozwalając np. na jednoczesny pomiar energii czynnej pobieranej i oddawanej, a także energii biernej pobieranej i oddawanej (uwzględniając podział na energię oddawaną indukcyjną i pojemnościową). Każdy licznik elektryczny dostępny w ofercie ABCelektro to urządzenie zapewniające wysoką precyzję pomiaru, dzięki czemu możesz być pewien, że nie będziesz przepłacał za zużytą energię.

Licznik energii elektrycznej - wygodne rozwiązanie dla firmy i dla domu

Nowoczesne urządzenie, takie jak licznik energii elektrycznej z odpowiednim protokołem do transmisji danych lub łączący się radiowo z centralą, to wygodne rozwiązanie. Tego typu licznik zużycia prądu zdalnie przesyła odczyt, a Ty nie musisz o niczym pamiętać. To doskonały sposób na dotrzymanie terminu przekazania odczytu szczególnie dla różnego rodzaju przedsiębiorstw, ale i dla zastosowań prywatnych. W ofercie znajdziesz zarówno licznik energii elektrycznej do instalacji jednofazowych, jak i trójfazowych. Oferujemy liczniki z certyfikatem MID oraz komunikacją ModBus i M-Bus.

Niezawodne liczniki prądu

Każdy licznik elektryczny dostępny w ofercie ABCelektro to urządzenie cechujące się dużą funkcjonalnością i stabilną konstrukcją. W asortymencie znajdziesz licznik prądu elektrycznego o stopniu ochrony od IP20 aż do IP51, dzięki czemu z łatwością wybierzesz rozwiązanie przystosowane do indywidualnych potrzeb.