Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas
Filtry
Cena
0
0
-
Cechy
Częstotliwość sygnału sterującego
Kraj pochodzenia
Liczba cyfr
Rodzaj wyświetlacza
Sposób montażu
Warianty przyłącza
Warianty zasilania
Wyjścia
Wykonanie
Wysokość [mm]
Szerokość [mm]
Głębokość [mm]
Rodzaj napięcia
Stopień ochrony (IP)
Zakres temperatury pracy [°C]
Masa [kg]
Model
Napięcie wejściowe dla DC [V]
Funkcja kasowania
Zakres napięcia wejściowego [V]
Rodzaj napięcia (wejściowego)
Napięcie wejściowe dla AC 50 Hz [V]
Dostępność
Producent
Seria
Kategoria:

Liczniki wielofunkcyjne

Znaleziono
28
/ 2
Znaleziono
28
/ 2

Liczniki wielofunkcyjne

Liczniki wielofunkcyjne to urządzenia mające zastosowanie w nowoczesnej automatyce przemysłowej. Dzięki nim zliczane są impulsy, pomiary czasu, prędkości lub częstotliwości. Licznik wielofunkcyjny współpracuje z czujnikami, enkoderem inkrementalnym lub wyłącznikiem krańcowym. Sklep internetowy ABCelektro oferuje wielofunkcyjne liczniki uznanego niemieckiego producenta automatyki przemysłowej, firmy Kubler.

Liczniki wielofunkcyjne – praktyczne i funkcjonalne

Liczniki wielofunkcyjne przemysłowe skupiają w sobie funkcjonalność kilku urządzeń, np. miernika czasu trwania impulsu, częstotliwości (prędkości) lub licznika zdarzeń. Mogą być wykorzystywane zarówno w procesach kontrolno-pomiarowych, jak i w konstrukcji maszyn przemysłowych.

W naszej ofercie znajdują się liczniki wielofunkcyjne cyfrowe, elektroniczne oraz elektromechaniczne. Wszystkie zapewniają precyzyjne pomiary, które można wyświetlać z dostosowaną do potrzeb dokładnością, np. co do pozycji punktu dziesiętnego, format czasu czymnożnika i dzielnika. Nasze urządzenia są zgodne z wymogami normy CE oraz posiadają wysoki stopień ochrony przed pyłem i wodą. Są bardzo odporne na warunki zewnętrzne, dlatego mogą być użytkowane w temperaturze od -20 do 65ºC. Liczniki wielofunkcyjne można montować w specjalnych otworach lub na szynach.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo przy doborze produktów o parametrach maksymalnie dostosowanych do potrzeb klientów.