Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas
Kategoria:

Liczniki czasu pracy

Znaleziono
123
/ 9
Znaleziono
123
/ 9

Liczniki czasu pracy

Liczniki czasu pracy to urządzenia, które można spotkać przy wielu rozmaitych procesach produkcyjnych. Zliczając czas pracy, zapewniają odpowiednią kontrolę nad urządzeniami, które w wielu przypadkach, mają ograniczoną zdolność użytkową. Liczniki godzin pracy posiadają między innymi niewielkie rozmiary, trwałą baterię oraz różne formaty wyświetlania czasu. To tylko niektóre z zalet produktów dostępnych w naszej bogatej ofercie - każdy licznik czasu pracy to funkcjonalne urządzenie. Istotną cechą, jaką posiadają liczniki czasu pracy, jest również przycisk reset umiejscowiony na froncie, dzięki czemu może być on dezaktywowany lub wyprowadzony na zewnątrz urządzenia. W ofercie znajdziesz między innymi licznik roboczogodzin z wejściem licznikowym przystosowanym do pracy z sygnałami AC/DC, licznik czasu pracy o napięciu wejścia liczącego 230V czy liczniki cechujące się stopniem ochrony IP65.

Niezawodne liczniki czasu pracy

Liczniki czasu pracy są niezbędne do określenia liczby wykonanych cykli pracy w urządzeniach, między innymi w procesach produkcyjnych. W ten sposób każdy licznik roboczogodzin pozwala zadbać o bezpieczną pracę maszyn oraz o ich optymalną sprawność, nie dopuszczając do przeciążeń. Dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego liczniki godzin pracy to długotrwałe rozwiązanie - cechują się między innymi:

  • dużą wytrzymałością, 
  • odpornością na wibracje i wstrząsy, 
  • baterią o żywotności około 8 lat. 

Oferujemy różne modele liczników roboczogodzin pochodzące od renomowanych producentów. Sprawdź licznik czasu pracy o napięciu wejścia liczącego 30 V, 230V, 260V, a także pozostałe urządzenia. Z ABCelektro z łatwością wybierzesz licznik czasu pracy przystosowany do Twoich potrzeb.