Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas
Kategoria:

Alkomaty elektrochemiczne z drukarką

Alkomaty
Znaleziono
25
/ 2
Znaleziono
25
/ 2

Alkomaty

Profesjonalne alkomaty to rozwiązanie nie tylko dla policji – wiele firm decyduje się na kontrolę swoich pracowników pod kątem trzeźwości. Do tego potrzebny jest jednak sprzęt zapewniający wysoką precyzję pomiarów, a przede wszystkim odpowiednio skalibrowany i gotowy do użytku. Jako sklep elektryczny oferujemy wyłącznie sprawdzone pod kątem jakości alkomaty, których cena gwarantuje wiarygodny odczyt zawartości alkoholu we krwi. Są to też czujniki, które można podłączyć do drukarki, co usprawnia pracę.

Dobre alkomaty elektrochemiczne nie tylko do zastosowań profesjonalnych

Alkomaty elektrochemiczne nie są urządzeniami zarezerwowanymi wyłącznie do pracy policji – ze względu na precyzję pomiarów coraz częściej na ich zakup decydują się również klienci prywatni. Testery trzeźwości umożliwiają także kontrolę pracowników, których zachowanie budzi podejrzenia i stanowi potencjalne zagrożenie dla bezpieczeństwa całego zespołu. Dzięki zastosowaniu alkomatu z drukarką jesteś w stanie zapobiec niebezpiecznym sytuacjom w firmie i wyciągnąć konsekwencje na podstawie faktów, a nie przypuszczeń.

Alkomaty dostępne w naszym sklepie internetowym to sprawdzone urządzenia, które są warte swojej ceny. Zapewniamy jednak możliwość odroczonej płatności, która pozwala uregulować opłatę nawet pod koniec miesiąca. Gwarantujemy również fachowe doradztwo, dzięki czemu klienci są w stanie uniknąć nietrafionego zamówienia. Przy okazji warto sprawdzić pozostałą ofertę sklepu, w tym czujniki wilgotności.