Filtr (54 produktów)

Cena

15,00 zł - 1 410,00 zł

Producent

Główna

Główna

Wyłączniki zmierzchowe

Ilość produktów: 54

Wyświetlanie 1-24 z 54 elementów
Wyłączniki i automaty, czujniki zmierzchowe • przełącznik zmierzchowy - ABC ELEKTRO • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Doskonałej jakości wyłączniki zmierzchowe

Schemat budowy wyłączników zmierzchowych opiera się na działaniu czujników zmierzchowych, które są światłoczułe. Przełącznik zmierzchowy załącza sterowane światło, gdy czujnik nie otrzymuje wystarczająco dużo światła z zewnątrz. W ramach tej kategorii znajdą Państwo wyłącznik zmierzchowy oraz czujnik zewnętrzny do wyłącznika zmierzchowego w atrakcyjnych cenach. Wszystkie produkty są wysokiej jakości oraz spełniają europejskie normy. Akcesoria elektryczne, takie jak czujniki zmierzchu, dostępne w sklepie internetowym.

Sprawdź również:

Wyłączniki zmierzchowe są powszechnie stosowane w przestrzeni publicznej, ale ich zastosowanie można znaleźć także m.in. w przemyśle. Urządzenia oferowane w ramach tej kategorii są łącznikami elektrycznymi, które służą do załączania i wyłączania urządzenia elektrycznego w zależności od natężenia światła. Automaty zmierzchowe używa się do automatycznego załączania światła w nocy oraz do jego wyłączania w dzień.

close

Lista życzeń