Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Wyzwalacze, Napięciowe do Wyłączników Instalacyjnych • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Jako dobrze zaopatrzony sklep elektryczny proponujemy między innymi wyzwalacze wzrostowe, które umożliwiają wyzwolenie wyłącznika nadprądowego w sytuacji niestandardowych wartości napięcia zasilania. W asortymencie znajdują się urządzenia wysokiej klasy o dużej skuteczności działania, dzięki czemu klienci mają pewność, że zamawiają najlepszy wyzwalacz napięciowy w dobrej cenie. Wyzwalacze są bowiem wykonane z doskonałych jakościowo materiałów, co stanowi gwarancję długiego czasu użytkowania oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu są odpowiednim uzupełnieniem zabezpieczenia sieci.

Jaką funkcję pełnią wyzwalacze napięciowe?

Wyzwalacz napięciowy jest mechanicznie połączony z wyłącznikiem, uzupełniając zabezpieczenie sieci. Odpowiada za przerwanie obwodu w momencie pojawienia się czynników, które mogłyby doprowadzić do uszkodzenia linii oraz znajdujących się w niej urządzeń. Wyzwalacze do wyłączników instalacyjnych reagują, jeśli dojdzie do wzrostu natężenia prądu, którego kabel nie jest w stanie wytrzymać, przebicia prądu elektrycznego do ziemi, czy zwarcia. Takie rozwiązanie najczęściej stosuje się w obwodach elektrycznych i automatycznych rozdzielnicach dużych obiektów. Zwykle w obu tych przypadkach sterowanie zasilaniem odbywa się z panelu operatora. Wyzwalacze należące do aparatury modułowej nazywa się również cewkami zanikowymi.

Wyzwalacze do wyłączników – zastosowanie

W zależności od sposobu działania wyzwalacze napięciowe dzieli się na dwie grupy: wyzwalacze wzrostowe i wyzwalacze podnapięciowe. Stosuje się je do wyzwalania łączników w sieci elektrycznej, dlatego jest to powszechnie wykorzystywane rozwiązanie. Wyzwalacze do wyłączników mocy różnią się ceną w zależności od parametrów – w naszym sklepie internetowym klienci zawsze mają dostęp do produktów w konkurencyjnych cenach. Jako sklep online zapewniamy również szybką dostawę oraz sprawny kontakt z obsługą, co pozwala w krótkim czasie uzyskać odpowiedź na zapytanie.

close

Lista życzeń