Filtr (1998 produktów)

Cena

0,00 zł - 1 410,00 zł

Producent

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Wyłączniki nadprądowe

Ilość produktów: 1998

Wyświetlanie 1-24 z 1998 elementów
Zabezpieczenia Wyłączniki Nadprądowe. Esy do Prądu • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Oferta wyłączników nadmiarowoproądowych

Sercem budowy wyłącznika termomagnetycznego jest wyzwalacz przeciążeniowy oraz wyzwalacz zwarciowy. W zależności od modelu możemy mówić o wyłącznikach jedno-, dwu-, trzy- oraz czterobiegunowych. Różnią się one także pod względem natężenia prądu przepływającego. Dostępne w sklepie internetowym akcesoria elektryczne mają za zadanie zabezpieczyć instalacje elektryczne. Są one przeznaczone do montażu domowego oraz przemysłowego. Oferujemy Państwu korzystne ceny. Zdecydowana większość produktów z tej kategorii jest dostępna online.

Sprawdź również:

Wyłączniki silnikowe

Kategoria wyłączników nadprądowych gromadzi w sobie wysokiej jakości wyłączniki nadprądowe. Jest to podstawowy element instalacji elektrycznej. Ma on za zadanie przerwać ciągłość obwodu w momencie, gdy moc prądu płynącego przekroczy wartość bezpieczną dla całej instalacji. Schemat działania opiera się na monitorowaniu prądu przepływającego i reagowaniu, aby zapobiec skutkom przeciążeń i zwarć.

close

Lista życzeń