Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Szyny łączeniowe widełkowe i sztyftowe • Szyny kołkowe • Zaślepki - ABC ELEKTRO • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Szeroki wybór szyn łączeniowych

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko szyny typu widełkowego jedno-, dwu- i trójfazowe ze specjalną powłoką izolacyjną oraz szyny typu sztyftowego z dużą liczbą modułów, ale także zaślepki izolacyjne na kołki i widełki. Najkorzystniejsze ceny oferujemy w naszym sklepie internetowym w sprzedaży online. Wszystkie akcesoria elektryczne z tej kategorii spełniają europejskie normy i mogą być stosowane zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w przemyśle.

Sprawdź również:

Wysokiej jakości szyny łączeniowe to niezbędny element instalacji elektrycznej. Szyny widełkowe charakteryzują się stykami z miedzi w charakterystycznym kształcie. Szyny sztyftowe kształtem przypominają pręt. Szyny kołkowe podłączane do obwodów głównych wspomagają zasilanie aparatów modułowych. Schemat ich działania jest zależny od modeli, ale opiera się na zasilaniu zespołu aparatów modułowych prądem o konkretnej wartości.

close

Lista życzeń