Filtr (144 produktów)

Cena

0,00 zł - 390,00 zł
Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Złącza wysokoprądowe

Ilość produktów: 144

Wyświetlanie 1-24 z 144 elementów
Złącza Wysokoprądowe • Sklep Elektryczny dla Automatyka • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Złącza wysokoprądowe to urządzenia, których główną rolą jest przenoszenie sygnałów elektrycznych o dużym napięciu albo prądzie. Często występują również w postaci zespolonej zawierającej oprócz styków wysokoprądowych sygnały sterujące czy linie do transmisji danych. W naszym sklepie elektrycznym znajdują się złącza różnego typu pochodzące od renomowanego producenta, jakim jest włoska firma CABUR.

Złącza wysokoprądowe CABUR — rodzaje i właściwości

Złącza zasilające wysokoprądowe marki Cabur można podzielić na dwie główne serie:

  1. seriaGPM.95/ GPM.150/ GPM.240/l,
  2. seria GPA.70, GPA.95, GPA.150, GPA.240.

Do pierwszej z nich należą złącza wysokoprądowe służące do podłączenia przewodów o przekroju od 35 mm² do 300 mm², które są montowane na szynie TS35 albo bezpośrednio przykręcane na panel (FIX). Posiadają następujące możliwości przyłączenia:

  • BB przyłącza oczkowe,
  • BC przyłącza mieszane: z jednej strony zacisk śrubowy (śruba imbusowa) z drugiej strony przyłącze oczkowe, 
  • CC przyłącza śrubowe (śruby z łbami imbusowymi).

Złącza z serii GMP mają opuszczane osłony, które zapewniają maksymalną ochronę przed dotknięciem i porażeniem. Izolacja jest wykonana z poliamidu PA6. Posiadają możliwość łączenia w równoległe tory prądowe 2 i 3 polowe za pomocą mostków serii POF. 

Do serii GPA należą złącza wysokoprądowe, które mają mniejsze rozmiary, zakres podłączenia przewodów od 10 mm² do 300 mm². Podobnie jak w serii GPM, mogą być montowane na szynę lub przykręcane bezpośrednio na panel (FIX). Posiadają podwójne przyłącza śrubowe (śruba imbusowa). Złącza 70 mm² i 95 mm² dostępne są w wersji dla obwodów neutralnych w kolorze niebieskim RAL 5015. Złącza wysokoprądowe dostępne w sklepie online ABCelektro posiadają certyfikaty i dopuszczenia UL, KEMA KEUR, TERNA, Enel. 

W naszej ofercie znajdują się złącza wysokoprądowe o różnych zasadach i schematach działania. Urządzenia wykonane są z wysokiej jakości materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Oprócz nich w asortymencie jest wiele innych rozwiązań elektrycznych między innymi grzejniki do szaf sterowniczych czy przekaźnikowe moduły sprzęgające. Zapraszamy!

 

 

 

close

Lista życzeń