Filtr (157 produktów)

Cena

45,00 zł - 12 780,00 zł

Producent

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Zasilacze impulsowe na DIN (157 produktów)

Cena

45,00 zł - 12 780,00 zł

Producent

Moc wyjściowa [W]

Znamionowe napięcie zasilające [V]

Rodzaj napięcia zasilającego

Napięcie wyjściowe DC 1 [V]

Maksymalny prąd wyjściowy 1 [A]

Montaż

Możliwość montażu na szynie

Możliwość montażu na szynie

Możliwość montażu bezpośredniego

Główna

Główna

Zasilacze impulsowe na DIN

Ilość produktów: 157

Wyświetlanie 1-24 z 157 elementów
Elementy, Systemy i Akcesoria do Prowadzenia Kabli - Dobra Cena - ABC ELEKTRO • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Nasz asortyment jest bardzo bogaty. Oferujemy zasilacze przemysłowe ADEL SYSTEM o zróżnicowanych parametrach technicznych. Dlatego też jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie w Twojej aplikacji. Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego produktu? Nie wiesz, czy oferowany przez nas zasilacz impulsowy sprawdzi się w Twojej aplikacji? Żaden problem. Wystarczy się z nami skontaktować, a specjaliści ABCelektro.pl pomogą Tobie wybrać odpowiednie, najlepsze rozwiązanie. Zapraszamy!

Sprawdź również:

W ofercie naszego sklepu elektrycznego online znajdują się wysokiej jakości zasilacze impulsowe ADEL SYSTEM. Akcesoria tego renomowanego włoskiego producenta są cenione przez użytkowników i specjalistów z branży za wysoką wydajność oraz niezawodność. Mało tego, klientom sklepu internetowego ABCelektro.pl oferujemy je w bardzo korzystnych cenach.

close

Lista życzeń