Filtr (299 produktów)

Cena

0,00 zł - 113 910,00 zł

Producent

Główna

Główna

Rozłączniki bezpiecznikowe

Ilość produktów: 299

Wyświetlanie 1-24 z 299 elementów
Rozłączniki bezpiecznikowe • Podstawy bezpiecznikowe • Sklep, Opinie, Cena - ABC ELEKTRO • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Rozłączniki bezpiecznikowe schemat działania i budowa

Rozłączniki bezpiecznikowe, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym, wyposażono we wkładki cylindryczne. Dzięki temu mogą one jeszcze skuteczniej chronić instalację przed zwarciem i przeciążeniem. Rozłączniki bezpiecznikowe montuje się głównie w instalacjach domowych i przemysłowych. Cena, a także maksymalna wytrzymałość na udary, zależą od modelu urządzenia, napięcia i mocy. Rozłączniki, które kupisz u nas online, montuje się na szynie. Oferujemy sprzedaż hurtową i detaliczną.

Sprawdź również:

Rozłączniki bezpiecznikowe to specjalne urządzenia, które stosuje się przy zabezpieczeniu instalacji elektrycznych. Służą one do rozłączania obwodu w stanie bezprądowym, a także do wyłączania prądów zwarciowych i tworzenia widocznych przerw w obwodach elektrycznych. W naszej ofercie znajdziesz różne modele rozłączników, jak na przykład rozłączniki bezpiecznikowe z sygnalizacją.

close

Lista życzeń