Przekaźniki SSR (348 produktów)

Cena

30,00 zł - 3 735,00 zł

Producent

Prąd znamionowy [A]

Liczba styków zwiernych

Rodzaj napięcia sterowania

Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V]

Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC [V]

Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC [V]

Rodzaj wyjścia

Wyposażenie w radiator

Główna

Główna

Przekaźniki półprzewodnikowe SSR

Ilość produktów: 348

Wyświetlanie 1-24 z 348 elementów
Przekaźniki Półprzewodnikowe - SSR - Dobra Cena - Opinie - ABC ELEKTRO • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Polecamy wysokiej jakości przekaźniki półprzewodnikowe (SSR) w atrakcyjnych cenach. Asortyment sklepu internetowego ABCelektro.pl jest bardzo różnorodny. Posiadamy w sprzedaży między innymi przekaźniki półprzewodnikowe jednofazowe i trójfazowe, nawrotne, modułowe przekaźniki SSR na szynę DIN, styczniki SSR z radiatorem na szynę DIN znanych i cenionych producentów. Rozwiązania takich marek jak FINDER, ELCO, RELPOL czy CARLO GAVAZZI to produkty najwyższej jakości - trwałe i niezawodne, zapewniające skuteczną ochronę zarówno przed zakłóceniami elektromagnetycznymi, jak i radiowymi.

Zachęcamy również do skorzystania z naszej oferty pozostałych przekaźników: czasowych, instalacyjnych, bezpieczeństwa, bistabilnych, miniaturowych, nadzorczych, przemysłowych, mikroprocesorowych przekaźników silnikowych, przekaźnikowych modułów sprzęgających. Jeśli nie wiesz, jaki zastosować w swojej aplikacji, skontaktuj się z nami. Pomożemy Tobie dobrać najlepsze rozwiązanie.

Sprawdź również:

close

Lista życzeń