Przekaźniki instalacyjne (342 produktów)

Cena

15,00 zł - 2 100,00 zł

Producent

Prąd znamionowy [A]

Liczba styków przełącznych

Liczba styków zwiernych

Liczba styków rozwiernych

Montaż

Rodzaj napięcia sterowania

Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V]

Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC [V]

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Przekaźniki bistabilne i instalacyjne

Ilość produktów: 342

Wyświetlanie 1-24 z 342 elementów
Przekaźniki Bistabilne i Instalacyjne - Elektromagnetyczne - Opinie - ABC ELEKTRO • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Oferujemy wysokiej jakości przekaźniki instalacyjne oraz bistabilne w konkurencyjnych cenach. Oferta naszego sklepu internetowego jest bardzo bogata. Znajdują się w niej profesjonalne rozwiązania zarówno do zastosowań przemysłowych, jak i domowych. Polecamy między innymi przekaźniki elektromagnetyczne, priorytetowe, sterowania radiowego, bezzwłoczne, impulsowe z wyłącznikiem czasowym, bistabilne z wyłącznikiem czasowym. W naszej ofercie dostępne są również cyfrowe zegary sterujące astronomiczne, które umożliwiają sterowanie oświetleniem bez wykorzystywania czujników światła. Oferowane przez nas przekaźniki pochodzą od sprawdzonych, renomowanych dostawców, takich jak F&F, RELPOL, ELKO. Produkty wymienionych marek cenione są za solidne wykonanie, trwałość, niezawodność.

Jeśli nie wiesz, jaki przekaźnik zastosować, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy Tobie wybrać odpowiednie rozwiązanie. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą gniazd i akcesoriów do przekaźników.

Sprawdź również:

close

Lista życzeń