Główna

Główna

Ilość produktów: 322

Wyświetlanie 1-24 z 322 elementów

Lista produktów według marki Apar

Produkty marki Apar

Producent Apar oferuje m.in. asortyment taki jak termometry, termostaty, czujniki temperatury, programatory i wiele innych.

APAR to polski producent, który działa w zakresie automatyki, elektroniki oraz pomiarów w przemyśle. Wytwarza od podstaw akcesoria elektryczne dostosowane do potrzeb klientów. Wyróżnia się dużą dokładnością, nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi i funkcjonalnością aparatury.

W sklepie internetowym ABCElektro.pl znajdują się produkty, takie jak termometry, termostaty, programatory czy czujniki temperatury marki APAR w atrakcyjnych cenach. Wszystkie zostały przystosowane do pracy w trudnych warunkach. Nie tylko pomagają kontrolować warunki panujące w pomieszczeniach, ale też w oszczędzaniu energii elektrycznej. Znajdą zastosowanie w wielu różnych branżach, szczególnie w spożywczej, rolniczej, chłodniczej czy laboratoryjnej. Regulatory temperatury wykonują bardzo dokładne pomiary i są odporne na zakłócenia. Niektóre modele umożliwiają współpracę z oprogramowaniem ARSoft do konfiguracji regulatora oraz wizualizacji i zapisów pomiarów. Zachęcamy do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji.

Zachęcamy do kontaktu w celu skorzystania z pomocy naszych specjalistów i uzyskania więcej informacji o produktach.

close

Lista życzeń