Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas
Kategoria:

Czujniki temperatury głowicowe przewodowe do pomiaru temperatury

Czujniki głowicowe
Znaleziono
64
/ 5
Znaleziono
64
/ 5

Czujniki głowicowe

Na rynku są dostępne różne czujniki temperatury – te głowicowe są zbudowane z puszki, czyli tzw. głowicy oraz osłony, do której instaluje się wkład pomiarowy (ewentualnie do szyjki termometru). Wyróżnia się mierniki rezystancyjne (RTD) oraz termoelektryczne (TC). Czujniki głowicowe wykorzystuje się do pomiaru temperatury gazów oraz cieczy. Jako sklep elektryczny pomagamy naszym klientom dopasować miernik do aplikacji, aby jak najskuteczniej chroniły urządzenia i maszyny przed awarią. Głowicowe czujniki temperatury stosuje się w różnych branżach, dlatego tak ważne jest dostosowanie produktu do specyfiki danej działalności.

Głowicowe czujniki temperatury – zastosowanie

Mierniki temperatury powszechnie stosuje się w wielu procesach technologicznych. Głowicowe czujniki z powodzeniem wykorzystuje się do pomiaru temperatury cieczy i gazów, a także w zbiornikach. Znajdują zastosowanie w ciepłownictwie, systemach wentylacyjnych oraz układach klimatyzacji. Sensory temperatury głowicowe współpracują również z takimi urządzeniami jak przetworniki, termostaty czy regulatory temperatury.

Przygotowaliśmy rozwiązania dostosowane do zróżnicowanych branżowo potrzeb – od lat zaopatrujemy naszych klientów w komponenty automatyki przemysłowej, umożliwiające skuteczną i precyzyjną kontrolę temperatury. Każdy czujnik temperatury głowicowy dostępny w ofercie jest wykonany z trwałych materiałów, gwarantujących bezpieczeństwo użytkowania oraz długą żywotność produktu. Jako dobrze zaopatrzony sklep internetowy zapewniamy również korzystne dla klientów ceny, które w przypadku długotrwałej współpracy można negocjować.

Szybka obsługa zamówienia na czujniki głowicowe

Jako sklep internetowy dbamy o sprawną obsługę klientów, ponieważ doskonale wiemy, że w ich firmach liczy się czas. Szybko dostarczamy zamówione czujniki głowicowe do pomiaru temperatury, jednocześnie zapewniając atrakcyjne warunki płatności. Są to urządzenia renomowanych producentów, które charakteryzują się trwałością i precyzją pomiarów – tego właśnie oczekują nasi klienci. Dodatkowo proponujemy alternatywne rozwiązania, zapewniamy doradztwo techniczne i upraszczamy proces zamawiania czujników głowicowych temperatury.