Obudowy (1199 produktów)

Cena

0,00 zł - 14 160,00 zł

Producent

Wysokość [mm]

Głębokość [mm]

Głębokość [mm]

Typ produktu

Materiał

Liczba drzwi

Wypełnienie drzwi

Stopień ochrony (IP)

Stopień ochrony (IP)

Certyfikat ATEX

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Szafy Sterownicze Zewnętrzne, Obudowy • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Przystosowane do działania trudnych warunków atmosferycznych szafy sterownicze to zewnętrzne obudowy, które gwarantują bezpieczną pracę sterowników oraz instalacji elektrycznych znajdujących się w środku. Charakteryzują się wysoką pyłosz­czel­nością i wodosz­czel­nością, dzięki czemu skutecznie chronią aparaturę. Obudowy zewnętrzne muszą posiadać wysoki stopień ochrony (IP) – jako profesjonalny sklep internetowy oferujemy więc rozdzielnice budowlane o stopniu ochrony IP66, ponieważ gwarantują one zabezpieczenie przed wilgocią i zapyleniem.

Szafy sterownicze zewnętrzne renomowanego producenta

W ofercie ABCelektro znajdują się zewnętrzne szafy sterownicze włoskiej firmy ETA, która specjalizuje się w produkcji obudów dla automatyki, przemysłu, energetyki niskich napięć oraz branży IT. Są to rozdzielnice przemysłowe przystosowane do pracy w wymagających warunkach – zapewniające całkowitą ochronę przed wnikaniem pyłu oraz ochronę przed silnymi strumieniami wody lub zalewaniem falą z dowolnego kierunku. Minimalny poziom ochrony, który muszą posiadać obudowy przemysłowe montowane na zewnątrz, to IP65. Jednocześnie należy pamiętać o zastosowaniu odpowiedniego do warunków zewnętrznych chłodzenia.

Szafy sterowniczn dostępne w naszym sklepie internetowym charakteryzuje wysoki standard wykonania, który doskonale sprawdza się w wymagających warunkach. Zewnętrzne obudowy producenta ETA wyróżnia długa żywotność, dlatego są warte swojej ceny.

Obudowy zewnętrzne – zastosowanie

Rozdzielnice zewnętrzne najczęściej wytwarza się z blachy aluminiowej, stali lub materiału termoutwardzalnego. Obudowy muszą być przystosowane do działania temperatury, zarówno wysokiej, jak i niskiej, wody w każdej postaci, a także promieniowania UV. Ze względu na funkcjonalność zewnętrzne szafy sterownicze są stosowane w wielu branżach. Ich zadaniem jest zabezpieczenie i uporządkowanie aparatury elektrycznej znajdującej się wewnątrz, co umożliwia jej bezawaryjną pracę. W przypadku wątpliwości, jaka elektryczna rozdzielnica budowlana będzie najlepsza do danej aplikacji, prosimy o kontakt – posiadamy specjalistyczną wiedzę w tym zakresie.

W naszej ofercie szaf sterowniczych posiadamy również szafy przemysłowe.

close

Lista życzeń