Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas
Filtry
Cena
0
0
-
Dodatkowe cechy
Funkcja
Rodzaj napięcia sterowania
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC [V]
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V]
Liczba styków głównych zwiernych
Liczba styków pomocniczych zwiernych
Liczba styków pomocniczych rozwiernych
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V [kW]
Znamionowy prąd pracy dla AC-3, 400 V [A]
Możliwość montażu na szynie
Dostępność
Producent
Seria
Liczba faz
Wersja modułowa
Znamionowy prąd obciążenia dla AC-1 [A]
Znamionowy prąd obciążenia dla AC-3 [A]
Kategoria:

Styczniki nawrotne

Znaleziono
304
/ 21
Znaleziono
304
/ 21

Styczniki nawrotne

Jako dobrze zaopatrzony sklep elektryczny oferujemy profesjonalne układy rewersyjne od najlepszych dostawców. Są one dostępne w konkurencyjnych cenach wraz z szybką dostawą pod wskazany adres. Układy rewersyjne można stosować w szerokim zakresie temperatur, dlatego znajdują uniwersalne zastosowanie w automatyce przemysłowej. Styczniki nawrotne umożliwiają też użytkowanie silnika w dwóch kierunkach obrotów. Są przystosowane do załączania, wyłączania i przewodzenia prądu w normalnych warunkach, a także podczas przeciążeń.

Czym są układy rewersyjne?

Styczniki nawrotne są łącznikami, których zestyki zamykają się poprzez użycie elektromagnesu – to, jak długo będzie utrzymywać się ten stan, zależy od tego, czy na cewce będzie napięcie odpowiedniej wielkości. Przerwanie obwodu cewki spowoduje, że na skutek działania sprężyny zawory opadną, a zestyki się otworzą. Układy nawrotne na stycznikach służą do sterowania silnikiem w dwóch kierunkach, co umożliwia bezpieczną zmianę kierunku ruchu. Jak zawsze w przypadku komponentów automatyki przemysłowej, istotna jest jakość produktów wykorzystywanych do automatyzacji. Układy rewersyjne na stycznikach nawrotnych dostępne w naszym sklepie internetowym to wyselekcjonowane produkty uznanych w branży producentów. Dzięki temu klienci mogą się skupić wyłącznie na wyborze odpowiedniego modelu.

Styczniki nawrotne – zastosowanie

Układ rewersyjny o szerokim zakresie temperatur i napięcia sterującego to rozwiązanie o uniwersalnym zastosowaniu. Część modeli dostępnych w naszym sklepie internetowym posiada możliwość montażu na szynie oraz moduł tłumiący, co pozwala jeszcze precyzyjniej dopasować stycznik rewersyjny do aplikacji. Układy nawrotne stosuje się w układach głównych (silnoprądowych), co pozwala zmechanizować procesy załączania i wyłączania urządzeń, czy maszyn. W sklepie ABCelektro znajdują się styczniki nawrotne, których cena jest dla klientów satysfakcjonująca, a przy długofalowej współpracy klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Dane o poszczególnych układach rewersyjnych są dostępne na naszej stronie internetowej, a w przypadku wątpliwości, służymy pomocą.