Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas
Filtry
Cena
0
0
-
Cechy
Certyfikaty, aprobaty
Filtr (ustawienie fabryczne)
Filtr (zakres)
Konstrukcja
Kraj pochodzenia
Liczba osi pomiarowych
Przyłącze
Rozdzielczość
Warianty interfejsu
Wyjście
Wykonanie
Zakres pomiarowy (ustawienie fabryczne)
Wysokość [mm]
Szerokość [mm]
Rodzaj napięcia
Stopień ochrony (IP)
Zakres temperatury pracy [°C]
Napięcie zasilania [V]
Standard interfejsu
Długość [mm]
Masa [kg]
Dokładność pomiaru [°]
Zakres pomiarowy [°]
Dostępność
Producent
Seria
Kategoria:

Inklinometry Analogowe

Inklinometry
Znaleziono
10
/ 1
Znaleziono
10
/ 1

Inklinometry

Inklinometry wykorzystuje się w wielu aplikacjach – począwszy od konstrukcji maszyn, skończywszy na automatyce przemysłowej. Należą do podstawowych urządzeń umożliwiających monitorowanie przemieszczeń i odkształceń. Nasza oferta obejmuje inklinometry analogowe, które do pomiarów wykorzystują element Halla lub magnetorezystor. Są one przystosowane do pracy w szerokim zakresie temperatur i charakteryzują się mocną konstrukcją. Jako profesjonalny sklep elektryczny zapewniamy pomoc przy wyborze odpowiedniego modelu, co pozwala uniknąć błędnego zamówienia.

Inklinometry renomowanego producenta w dobrej cenie

W kategorii enkodery obrotowe znajdują się m.in. enkodery liniowe oraz inklinometry produkowane przez markę Kübler, która stawia na urządzenia o niezawodnej pracy i długim czasie bezawaryjnego użytkowania. Ich cena w sklepie internetowym ABCelektro jest korzystna, a dodatkowym udogodnieniem jest możliwość płatności z odroczonym terminie. Jest to z naszej strony odpowiedź na nieprzewidziane sytuacje, które mogą się przecież przytrafić każdemu przedsiębiorcy. Zapewniamy również szybką wysyłkę inklinometrów analogowych, ponieważ doskonale wiemy, jak ważny jest w biznesie czas.

Inklinometry, znane również pod nazwą czujniki nachylenia, są dostępne w różnych wariantach – w związku z tym przygotowaliśmy filtry uwzględniające najważniejsze parametry, które klienci biorą pod uwagę. Zapewniamy także pomoc obsługi sklepu ABCelektro.