Elektromagnesy wibracyjne (8 produktów)

Cena

525,00 zł - 2 385,00 zł

Podłączenie do sieci

Moc znamionowa [VA]

Forma budowy

Główna

Główna

Elektromagnesy wibracyjne

Ilość produktów: 8

Wyświetlanie 1-8 z 8 elementów
Elektromagnesy Wibracyjne • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

W ofercie sklepu ABCelektro znajdują się wysokiej klasy elektromagnesy wibracyjne, które wykorzystuje się do bezpośredniego podłączenia do sieci lub za pomocą prostownika jednopołówkowego. Urządzenia te są dostępne w siedmiu standardowych rozmiarach – szerokość rdzenia wynosi od 39 mm do 155 mm. Szczytowa siła elektromagnesów wibracyjnych osiąga natomiast 2740 N. Jako profesjonalny sklep elektryczny oferujemy wyłącznie rozwiązania wysokiej klasy, dlatego w asortymencie znajdują się elektromagnesy producenta Magnet Schultz, który specjalizuje się w ich produkcji.

Trwałe elektromagnesy wibracyjne do prądu przemiennego

W zależności od modelu, elektromagnes wibracyjny można podłączyć bezpośrednio do sieci zasilającej 230V AC lub wykorzystać do tego prostownik jednokierunkowy. W ofercie znajdują się zarówno urządzenia w formie otwartej, jak i zamkniętej (zalanej) – pomagamy naszym klientom podjąć decyzję, które urządzenie najlepiej sprawdzi się w danej aplikacji. Jak działają elektromagnesy wibracyjne? Napięcie wprowadza kotwicę znajdującą się nad elektromagnesem w ruch wibracyjny.

Elektromagnesy wibracyjne dostępne w naszym sklepie charakteryzują się trwałą konstrukcją oraz odpornością na działanie wysokich temperatur. Zapewniamy również konkurencyjne ceny oraz możliwość ich negocjowania, ponieważ doskonale wiemy, jak nieprzewidywalny jest biznes i jak takie udogodnienia potrafią pomóc.

Elektromagnesy wibracyjne – zastosowanie

W zależności od tego, jaki „ruch“ elektromagnesu chce się osiągnąć, taki rodzaj urządzenia należy wybrać. Elektromagnesy wibrujące wykorzystuje się przede wszystkim w realizacji procesów technologicznych, takich jak sortowanie, przesiewanie materiałów, zagęszczanie, czy uszczelnianie. Konieczne jest do tego zasilanie bezpośrednie lub współpraca z przystosowanym do tego sterownikiem.

Jako sklep internetowy zapewniamy nie tylko dostęp do wysokiej klasy elektromagnesów wibrujących, ale także profesjonalną pomoc przy doborze odpowiedniego urządzenia do danej aplikacji. Przy zakupie elektromagnesów szczególnie należy zwrócić uwagę na moc elektrowibratora, szczelinę oraz rodzaj zasilania. Nasz sklep elektryczny oferuje również bogaty asortyment z zakresu instalacji elektrycznych oraz osprzętu elektrycznego.

close

Lista życzeń