Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas
Filtry
Cena
0
0
-
Ilość sztuk w opakowaniu
Kolor
Typ złącza
Typ złącza do akcesoriów
Zastosowanie
Wysokość [mm]
Szerokość [mm]
Długość odizolowania [mm]
Długość [mm]
Przekrój znamionowy przewodu [mm²]
Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego [mm²]
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego [mm²]
Dostępność
Producent
Seria
Napięcie znamionowe [V]
Prąd znamionowy In [A]
Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94
Kolor
Materiał elementu izolacyjnego
Sposób montażu
Rodzaj połączenia elektrycznego 1
Wymagana płytka zamykająca
Rodzaj połączenia elektrycznego 2
Liczba poziomów
Liczba zacisków na poziom
Wewnętrzne piętra zmostkowane
Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone
Rodzaj połączenia elektrycznego
Liczba biegunów
Całkowita liczba biegunów (bez zacisku uziemiającego)
Zestawialne
Z wbudowanym gniazdem testowym
Kategoria:

Złączki szynowe

Znaleziono
4437
/ 296
Znaleziono
4437
/ 296

Złączki szynowe

Oferowane złącza do automatyki znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie ma miejsce przesył energii. To niezawodne wtyczki dostępne w różnych wersjach w zakresie liczby pinów, rodzaju wkładki czy obudowy. Wszystkie złącza przemysłowe oraz pozostałe akcesoria dostępne asortymencie ABCelektro pochodzą od sprawdzonych dostawców. Dzięki temu stanowią trwałe rozwiązanie na lata.

Niezawodne złącza przemysłowe

Złącza przemysłowe wielopinowe i pojedyncze przyczyniają się do zwiększenia niezawodności urządzeń elektrycznych. Wszystkie oferowane komponenty zostały odpowiednio przystosowane do wykorzystania w warunkach przemysłowych. Są wysoce odporne na wstrząsy, wibracje, wodę, pył czy wysokie i niskie temperatury.

Akcesoria 

Wśród nich znajdują się mostki, płytki, moduły czy termiki, niezbędne do montażu i prawidłowego funkcjonowania złączy.

Elementy wspólne

Czyli płytki końcowe, płytki działowe, bolce pomiarowe, mostki, śruby i tuleje oraz trzymacze dostępne w wielu wariantach, które z łatwością można dostosować do specyfiki konkretnej aplikacji.

Złącza śrubowe CBC

Tego typu złącza do automatyki montowane są na jednym rodzaju szyn montażowych - TS35. Z ich wykorzystaniem możliwe jest tworzenie połączeń równoległych.

Złącza wysokoprądowe

To złącza przemysłowe przeznaczone do podłączania przewodów o przekroju od 10 mm² nawet do 300 mm². Można montować je zarówno na szynie montażowej, jak i bezpośrednio na panelu. Dostępne warianty przyłączenia to: BB - oczkowe, BC - mieszane (zacisk śrubowy i przyłącze oczkowe), CC - śrubowe.

Złącza sprężynowe

Dzięki swojej specyfice złącza do automatyki montowane sprężynowo zapewniają prawidłowe połączenie nawet w niesprzyjających warunkach, jak wibracje czy wstrząsy. Dodatkowo umożliwiają łączenie do czterech przewodów (dwa wejścia, dwa wyjścia).

Oznaczniki do złączy

Oznaczniki na złącza przemysłowe posiadają symbole, zgodnie z którymi możliwy jest wybór rozwiązania przystosowanego do danego złącza.

Złącza bezpiecznikowe (Ø5x20mm)

Złącza przemysłowe tego typu wykorzystywane są w wielu aplikacjach. Funkcjonalnym rozwiązaniem są złącza bezpiecznikowe, sygnalizujące o przepaleniu bezpiecznika.

Złącza funkcyjne

Złącza funkcyjne to komponenty zapewniające szerokie możliwości zastosowania. Wśród nich znajdują się złącza śrubowe, bezpiecznikowe, pomiarowe, nożycowe oraz rozłączne.

Złącza miniaturowe

To złącza do automatyki przeznaczone do przewodów o niewielkim przekroju. Znajdują zastosowanie tam, gdzie powierzchnia montażowa jest ograniczona.

Złącza ochronne PE

Dzięki złączom przemysłowym tego typu następuje uziemienie. Jest ono możliwe wskutek montażu na szynie.

Bloki dystrybucyjne i połączeniowe

Za pośrednictwem bloków dystrybucyjnych i połączeniowych możliwe jest jednoczesne podłączenie wielu przewodów.

Złącza piętrowe

Wykorzystując złącza przemysłowe wielopinowe, możliwe jest podłączenie dużej liczby przewodów w sytuacji, gdy powierzchnia montażowa stanowi ograniczenie. 

Złącza pojedyncze 2,5 mm² do 70 mm²

Tego typu złącza do automatyki umożliwiają tworzenie połączeń równoległych za pomocą listy PMP, którą wystarczy zamontować do złącza, używając śrub i tulei.

Narzędzia do złącz

Akcesoria, które pozwalają przygotować złącze optymalnie przystosowane do danego rozwiązania, co zapewnia bezpieczeństwo całego połączenia.