Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas
Filtry
Cena
0
0
-
Ilość sztuk w opakowaniu
Kolor
Materiał
Sposób mocowania
Uwagi
Bezhalogenowe
Wysokość [mm]
Szerokość [mm]
Samogasnące
Z pokrywą
Model elastyczny
Długość [mm]
Numer RAL
Rozstaw szczelin [mm]
Szerokość grzebienia [mm]
Wysokość pozostająca po zgięciu grzebienia [mm]
Długość [m]
Dostępność
Producent
Seria
Bezhalogenowe
Kolor
Model elastyczny
Rodzaj ściany bocznej
Przekrój użyteczny [mm²]
Rozstaw szczelin [mm]
Szerokość szczeliny [mm]
Z pokrywą
Dla korytka o wysokości [mm]
Dla korytka o szerokości [mm]
Dopasowanie do szerokości korytka
Kategoria:

Korytka kablowe

Znaleziono
379
/ 26
Znaleziono
379
/ 26

Korytka kablowe

Korytka kablowe to powszechnie stosowane rozwiązanie w instalacjach elektrycznych ze względu na wygodę prowadzenia dużej liczby przewodów w jednym ciągu. W ofercie sklepu ABCelektro znajdują się korytka kablowe w kilku wariantach: grubogrzebieniowe, cienkogrzebieniowe, bezhalogenowe, pełne, pełne perforowane, a także siatkowe – idealne do lekkich instalacji, które wymagają szybkiego odprowadzenia ciepła z nagrzewających się przewodów i kabli, oraz jeśli potrzebny jest do nich szybki dostęp. Każda listwa na kable dostępna w naszym sklepie internetowym jest wykonana z wysokiej jakości, trwałych materiałów, które gwarantują długi czas bezpiecznego użytkowania.

Szeroki wybór korytek kablowych

Kanały kablowe umożliwiają stworzenie kompleksowego systemu przeprowadzania oraz zabezpieczania przewodów, dlatego są powszechnie stosowanym rozwiązaniem w przemyśle i nie tylko. Co więcej, korytka kablowe są przystosowane do wielokrotnej wymiany lub przebudowy instalacji. Asortyment naszego sklepu internetowego obejmuje produkty cenionych w branży producentów dostępne w konkurencyjnych cenach. W ofercie znajdują się listwy kablowe:

  • grubogrzebieniowe,
  • cienkogrzebieniowe,
  • bezhalogenowe,
  • pełne,
  • pełne perforowane,
  • siatkowe.

Jako sklep elektryczny zapewniamy również wsparcie przy wyborze najlepszego rozwiązania, co pozwala naszym klientom uniknąć nietrafionego zamówienia. Przy długofalowej współpracy dbamy także o atrakcyjne dla klientów rabaty.

Kanały kablowe – zastosowanie

Bezhalogenowe listwy maskujące kable nadają się do pracy w wymagających warunkach – jeśli dojdzie do pożaru, nie będą szkodliwe dla otoczenia. Siatkowe trasy kablowe świetnie sprawdzają się w instalacjach, w których konieczna jest wentylacja oraz częste czyszczenie i odkurzanie. Grzebieniowe listwy elektroinstalacyjne stosuje się przede wszystkim w przemyśle, a ich dużą zaletą jest prosty montaż i demontaż pokrywy korytka. Rynienki na kable nadają się zarówno do montażu w płaszczyźnie poziomej, jak i pionowej.

Jako profesjonalny sklep internetowy oferujemy trwałe korytka kablowe ze stali nierdzewnej w korzystnych cenach, doradzając naszym klientom, które listwy na kable wybrać.