Puszki elektryczne (303 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 100,00 zł

Producent

Model

Typ produktu

Zastosowanie

Sposób montażu

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Puszki do instalacji natynkowej

Ilość produktów: 12

Wyświetlanie 1-12 z 12 elementów
Puszki Instalacyjne, Natynkowe • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Puszki instalacyjne natynkowe stanowią ochronę przewodów elektrycznych, dlatego są jednym z podstawowych elementów instalacji. W ABCelektro są dostępne puszki elektryczne o różnym stopniu ochrony (IP) oraz różniące się liczbą zajmowanych modułów, co pozwala zamówić produkt precyzyjnie odpowiadający na zapotrzebowanie. Puszki do instalacji natynkowej umożliwiają szybki dostęp do przewodów w przypadku konieczności przeprowadzenia naprawy lub zmiany, dlatego tutaj nie mają zastosowania względy estetyczne. Istotniejsze są natomiast parametry, które pomagamy dopasować klientom do danej aplikacji.

Wysokiej klasy puszki instalacyjne – natynkowe

Jako sklep elektryczny oferujemy profesjonalny osprzęt oraz elementy umożliwiające jego sprawny montaż. Puszki do instalacji natynkowej, których cena jest dla naszych klientów atrakcyjna, to rozwiązanie stworzone z myślą nie o względach estetycznych, a praktycznych. Sprawdzą się więc wszędzie tam, gdzie to nie wygląd wnętrz jest priorytetem, natomiast łatwy dostęp do instalacji.

Dobór puszki do instalacji natynkowej jest prosty dzięki sklepowi internetowemu ABCelektro – naszym klientom zapewniamy pomoc, dzięki której oszczędzają czas i mogą go przeznaczyć na inne, ważniejsze dla nich zadania. Uwzględniamy przy tym takie parametry jak stopień ochrony puszki instalacyjnej natynkowej, a także liczbę zajmowanych modułów.

Sprawdź również:

close

Lista życzeń