Filtr (47 produktów)

Cena

0,00 zł - 180,00 zł

Producent

Główna

Główna

Przyciski modułowe

Ilość produktów: 47

Wyświetlanie 1-24 z 47 elementów
Przyciski modułowe 16A i 20A • Przyciski podświetlane Sklep Cena - ABC ELEKTRO • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Przyciski modułowe – zasady działania

Przyciski są wyposażone w lampki LED (najczęściej w kolorze, żeby skuteczniej przykuwać uwagę), które zapalają się, informując użytkowników o aktualnie używanych obwodach elektrycznych. Dodatkowo przyciski podświetlane umożliwiają odcięcie dopływu prądu do danego obwodu. Jest to szczególnie przydatne zwłaszcza w przypadku awarii fragmentu sieci. Lampki informują też o braku napięcia czy zwarciu obwodów.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz m.in. przyciski modułowe 16A i 20A z różnymi kolorami diod LED. Różnią się one od siebie m.in. ceną, napięciem i mocą. Nasze produkty, które kupisz online, spełniają światowe wymogi jakości i bezpieczeństwa.

Sprawdź również:

Przyciski modułowe, które znajdziesz w naszym sklepie, to część specjalnej aparatury, którą montuje się w tablicach rozdzielczych. Ich głównym zadaniem jest informowanie osób, przebywających w budynku, które obwody elektryczne są w tej chwili używane.

close

Lista życzeń