Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Ograniczniki Poboru Mocy i Zużycia Prądu • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Ograniczniki mocy – schemat

Ograniczniki montuje się w specjalnej skrzynce w domu lub na klatce (w przypadku mieszkania), a następnie, gdy dojdzie do przeciążenia instalacji elektrycznej, poszczególne ograniczniki się wyłączają. Może tak się zdarzyć np. przy włączeniu kilku różnych urządzeń elektrycznych, co mogłoby doprowadzić do zwarcia. Zamontowanie ograniczników mocy jest konieczne, jeżeli chce się w pełni kontrolować moc przyłączeniową w swoim domu.

Ograniczniki prądowe – modele

W naszym sklepie znajdziesz różne modele ograniczników mocy. Różnią się one od siebie nie tylko szerokością (wyrażoną w liczbie modułów), ale również rodzajem napięcia, zakresem zastosowań i prądem znamionowym. Dzięki naszej szerokiej ofercie na pewno wybierzesz ogranicznik, który pomoże Ci skutecznie chronić swój dom.

Sprawdź również:

W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości wyłączniki nadprądowe, ograniczniki mocy i poboru prądu. To zabezpieczenie, które służy do selektywnego wyłączania prądów, w przypadku, gdyby miałoby dojść do przeciążenia.

close

Lista życzeń