Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas
Filtry
Cena
0
0
-
Dostępność
Producent
Bezhalogenowe
Sposób montażu
Kolor
Model
Długość taśmy [mm]
Obszar nadruku
Zabezpieczenie powierzchni
Materiał
Sposób mocowania
Grubość opaski [mm]
Możliwość rozpięcia
Zabezpieczenie powierzchni obejmy
Materiał obejmy
Zamknięcie opaski
Maks. średnica wiązki [mm]
Certyfikat MIL
Certyfikat UL
Odporność na promienie UV ASTM D6779
Certyfikat VG
Szerokość taśmy [mm]
Z pokrywą uchylną
Głębokość wbudowania [mm]
Prąd znamionowy [A]
Napięcie znamionowe [V]
Z zabezpieczeniem przed dziećmi
Z lampką kontrolną
Stopień ochrony (IP)
Przezroczysty
Rodzaj akcesorium/części
Kategoria:

Szafy sterownicze zewnętrzne

Znaleziono
26
/ 2
Znaleziono
26
/ 2

Szafy sterownicze zewnętrzne

Przystosowane do działania trudnych warunków atmosferycznych szafy sterownicze to zewnętrzne obudowy, które gwarantują bezpieczną pracę sterowników oraz instalacji elektrycznych znajdujących się w środku. Charakteryzują się wysoką pyłosz­czel­nością i wodosz­czel­nością, dzięki czemu skutecznie chronią aparaturę. Obudowy zewnętrzne muszą posiadać wysoki stopień ochrony (IP) – jako profesjonalny sklep internetowy oferujemy więc rozdzielnice budowlane o stopniu ochrony IP66, ponieważ gwarantują one zabezpieczenie przed wilgocią i zapyleniem.

Szafy sterownicze zewnętrzne renomowanego producenta

W ofercie ABCelektro znajdują się zewnętrzne szafy sterownicze włoskiej firmy ETA, która specjalizuje się w produkcji obudów dla automatyki, przemysłu, energetyki niskich napięć oraz branży IT. Są to rozdzielnice przemysłowe przystosowane do pracy w wymagających warunkach – zapewniające całkowitą ochronę przed wnikaniem pyłu oraz ochronę przed silnymi strumieniami wody lub zalewaniem falą z dowolnego kierunku. Minimalny poziom ochrony, który muszą posiadać obudowy przemysłowe montowane na zewnątrz, to IP65. Jednocześnie należy pamiętać o zastosowaniu odpowiedniego do warunków zewnętrznych chłodzenia.

Szafy sterowniczn dostępne w naszym sklepie internetowym charakteryzuje wysoki standard wykonania, który doskonale sprawdza się w wymagających warunkach. Zewnętrzne obudowy producenta ETA wyróżnia długa żywotność, dlatego są warte swojej ceny.

Obudowy zewnętrzne – zastosowanie

Rozdzielnice zewnętrzne najczęściej wytwarza się z blachy aluminiowej, stali lub materiału termoutwardzalnego. Obudowy muszą być przystosowane do działania temperatury, zarówno wysokiej, jak i niskiej, wody w każdej postaci, a także promieniowania UV. Ze względu na funkcjonalność zewnętrzne szafy sterownicze są stosowane w wielu branżach. Ich zadaniem jest zabezpieczenie i uporządkowanie aparatury elektrycznej znajdującej się wewnątrz, co umożliwia jej bezawaryjną pracę. W przypadku wątpliwości, jaka elektryczna rozdzielnica budowlana będzie najlepsza do danej aplikacji, prosimy o kontakt – posiadamy specjalistyczną wiedzę w tym zakresie.