Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas
Filtry
Cena
0
0
-
Wyświetlacz
PI, DAR Pomiar wskaźnika polaryzacji
Riso Uzmainna = 50… 1000 V (wartość graniczna 1 MΩ)
Riso URamp = 50… 1000 V Wyświetlanie napięcia przebicia
Zakres pomiarowy Riso
Riso U = 50, 100, 250, 500 / 1000 V
R 10 Ω… 10 kΩ
RLO 0,01… 10 Ω
U 0… 500 / 1000 V
Podświetlanie wyświetlacza
Wartość graniczna LED (zielony / czerwony) dodatkowy sygnał akustyczny, wartość graniczna dla VDE 0100
LED dla niebezpiecznego napięcia (po wyłączeniu)
LCD symbol napięcia zewnętrznego
Wskaźnik poziomu baterii
Przechowywanie danych, 50.000 obiektów
Rozładowanie pojemnościowe DUT
Wyłącznik bezpieczeństwa (UBatt < 8 V)
Gniazda ładowania, interfejs RS232 i USB
CAT II 1000V, CAT III 600V
CAT III 600V, CAT IV 300V
Wbudowany rezystor testowy 10 MΩ
Dostawa zawiera certyfikat kailbracji DAkkS (W = własny certyfikat)
Dostępność
Producent
Seria
Kategoria:

Testery wielofunkcyjne instalacji

Znaleziono
17
/ 2
Znaleziono
17
/ 2

Testery wielofunkcyjne instalacji

Chcesz wykonać dokładny pomiar rezystancji izolacji, by zadbać o optymalne bezpieczeństwo użytkowania sieci? Oferujemy wysokiej klasy mierniki analogowe oraz cyfrowe służące do pomiaru rezystancji izolacji. Systematyczne pomiary rezystancji izolacji są bardzo ważne z punktu widzenia funkcjonalności obiektu. Miernik do pomiaru rezystancji izolacji to urządzenie, które nie tylko pozwala zidentyfikować pogarszający się stan izolacji, ale także podjąć działania zapobiegawcze. Dbając o właściwą jakość izolacji, zadbasz o prawidłowe działanie całej instalacji elektrycznej. Dostępny w asortymencie ABCelektro tester rezystancji izolacji pozwala na rzetelny i dokładny pomiar na różnych poziomach napięć.

Pomiar rezystancji izolacji - dokładne badanie dla sprawności i bezpieczeństwa

Jedynie sprawna izolacja stanowi skuteczne zabezpieczenie przed porażeniem prądem elektrycznym. Badanie rezystancji izolacji pozwala przede wszystkim kontrolować stan ochrony przed dotykiem bezpośrednim, a dzięki temu unikać wystąpienia sytuacji zagrożenia życia. Warto także pamiętać, że pomiar rezystancji izolacji należy wykonywać regularnie, ponieważ na procesy starzeniowe izolacji mają wpływ różne czynniki, których wzmożone działanie w każdym momencie może prowadzić do osłabienia bezpieczeństwa, sprawności i niezawodności izolacji.

Miernik do pomiaru rezystancji izolacji pozwala zadbać zarówno o bezpieczeństwo użytkowania, jak i o prawidłową pracę urządzeń. Badanie rezystancji izolacji umożliwia wykrycie uszkodzeń przewodów, które były niewidoczne. W naszej ofercie znajdziesz testery rezystancji izolacji cechujące się dużą funkcjonalnością, zastosowaniem nowoczesnych technologii i możliwością wykorzystania nawet w trudnych warunkach.

Dla optymalnej dokładności, pomiar rezystancji izolacji powinien być przeprowadzany w instalacji odłączonej od zasilania, przy różnej temperaturze i wilgotności.