Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas
Kategoria:

Liczniki nastawne

Znaleziono
55
/ 4
Znaleziono
55
/ 4

Liczniki nastawne

Liczniki nastawne są urządzeniami o różnych zastosowaniach. Wykorzystuje się je w procesach produkcyjnych, systemach sterowania oraz w rozwiązaniach z zakresu automatyki przemysłowej. Charakteryzują się wysoką niezawodnością. Sklep internetowy ABCelektro ma w ofercie liczniki nastawne przemysłowe znanej niemieckiej firmy Kubler, producenta automatyki.

Liczniki nastawne do pomiarów i kontroli

Oferujemy liczniki nastawne elektroniczne i elektromechaniczne wśród, których można znaleźć m.in. liczniki czasu, impulsów i częstotliwości nastawne. Urządzenia te spełniają normy wymagane do pracy w przemyśle. Mogą być użytkowane w niesprzyjających temperaturach od 65 do -20ºC. Ich praca polega na zliczaniu:

  • impulsów i mierzeniu czasu,
  • godzin pracy danej maszyny,
  • samych impulsów.

Posiadamy także liczniki nastawne uniwersalne oraz umożliwiające nadzór sygnałów z dwóch enkoderów.

Urządzenia mogą mieć wyświetlacze LED, LCD lub mechaniczne, na których wyraźnie widać wyniki. Rzeczywiste i zadane wartości są wyświetlane z dokładnością nawet do 8 cyfr. Oferowane przez nas liczniki nastawne mają wiele funkcji specjalnych, np. automatyczny reset, operacje matematyczne, wartości dzienne i globalne czy zliczanie serii. Posiadają też opcje wprowadzania nastaw przez operatora maszyny i łatwego programowania parametrów.

Obsługa ABCelektro służy fachowym doradztwem podczas doboru liczników nastawnych o parametrach potrzebnych klientowi.