Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas
Filtry
Cena
0
0
-
Cechy
Konfiguracja styków
Kraj pochodzenia
Liczba cyfr
Materiał styku
Opcje
Rodzaj wyświetlacza
Sposób montażu
Warianty przyłącza
Warianty zasilania
Wyjścia
Wysokość [mm]
Szerokość [mm]
Głębokość [mm]
Stopień ochrony (IP)
Zakres temperatury pracy [°C]
Prąd znamionowy [A]
Rodzaj napięcia zasilającego
Napięcie znamionowe [V]
Masa [kg]
Maksymalny prąd załączania [A]
Rodzaj napięcia sterowania
Zakres napięcia zasilającego [V]
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V]
Funkcja kasowania
Mechanizm miernika
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz [V]
Liczba styków przełącznych
Wyświetlacz LCD
Dostępność
Producent
Seria
Stopień ochrony (IP)
Kategoria:

Liczniki impulsów

Znaleziono
254
/ 17
Znaleziono
254
/ 17

Liczniki impulsów

Sklep elektryczny ABCelektro oferuje profesjonalne liczniki impulsów dostępne w wielu wariantach. Są to urządzenia odpowiedzialne za zliczanie impulsów generowanych przez czujniki oraz inne urządzenia zewnętrzne wyposażone w wyjścia napięciowe. Elektroniczne liczniki prądu natomiast mogą być także sterowane beznapięciowo, ale po zamknięciu styku. Liczniki impulsów dostępne w naszym sklepie internetowym różnią się między sobą ceną, sposobem montażu, zasilaniem, przyłączem, a także zakresem temperatury pracy. Klientów mających wątpliwości, który produkt wybrać, zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą – szybko odpowiadamy na zapytania.

Jakie jest zastosowanie liczników impulsów?

Każdy miernik impulsów z oferty ABCelektro zapewnia wiarygodne pomiary, co pozwala skutecznie kontrolować m.in. liczbę obrotów danego urządzenia, a także liczbę elementów schodzących z taśmy produkcyjnej. Z tego względu mierniki impulsów znajdują zastosowanie w licznych aplikacjach przemysłowych. Co więcej, dzięki temu łatwiej zautomatyzować wiele procesów produkcyjnych, w których sygnał wyjściowy z przekaźnika inicjuje takie działania, jak mieszanie, zatrzymanie procesu, czy pakowanie. Prawidłowo dobrany licznik impulsów umożliwia również ograniczenie awaryjności maszyn. W zależności od modelu możliwe jest ręczne lub elektryczne zresetowanie licznika impulsów.

Jakie są rodzaje mierników? W ofercie ABCelektro znajdzie się zarówno licznik impulsów z przekaźnikiem, jak i z czujnikiem, natomiast licznik impulsów programowalny pozwala skuteczniej planować i realizować produkcję.

Miernik impulsów – jak wybrać odpowiedni model?

Niezależnie od tego, który elektroniczny licznik prądu zamówisz, możesz mieć pewność, że wybierasz produkt wysokiej klasy, bo nasz asortyment jest starannie wyselekcjonowany. Doskonale rozumiemy jednak, że nasi klienci mogą potrzebować fachowej porady, który z mierników impulsów będzie najlepszym rozwiązaniem. Wybierając licznik, warto uwzględnić, jaki stopień ochrony jest niezbędny oraz do pracy w jakich warunkach jest przystosowany dany model. Dzięki temu zliczanie impulsów z licznika energii będzie odbywać się prawidłowo i bezawaryjnie przez długi czas.