Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas
Kategoria:

Ramki do Gniazdek

Vimar
Znaleziono
1668
/ 112
Znaleziono
1668
/ 112

Vimar

Dzięki ofercie ABCelektro nie musisz dłużej szukać ramki do gniazdek, która umożliwia bezpieczny i estetyczny montaż jednocześnie. Są to elementy konstrukcyjne włoskiej marki Vimar, która nie tylko produkuje ramki do gniazdek elektrycznych zgodne z międzynarodowymi normami, ale również dba o ich wygląd. Jest to więc idealna propozycja dla osób, które interesują się nie tylko bezpieczeństwem instalacji, ale również jej estetycznym wykończeniem. Dopracowana aranżacja wnętrz wymaga przecież dbałości o detale, do których należą ozdobne ramki do gniazdek – takie właśnie oferuje nasz sklep elektryczny.

Ramki do gniazdek elektrycznych – idealne do estetycznego wykończenia wnętrz

Już dawno minęły czasy, w których praktyczne rozwiązania były po prostu brzydkie. Instalacje elektryczne pełnią określoną funkcję, ale nie oznacza to, że muszą szpecić wyglądem wnętrza. Ramki na gniazdka firmy Vimar to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą poszerzyć ofertę dla osób dbających o estetykę – dzięki temu w Twoim sklepie czy hurtowni pojawią się nowi klienci. To także propozycja dla klientów indywidualnych, którzy szukają akcesoriów sprawdzonych producentów i sklepu, który je szybko dostarczy pod wskazany adres. Wiemy, że czas oczekiwania na detale takie jak ozdobne ramki do gniazdek elektrycznych bywa irytująco długi – w ABCelektro dbamy o terminowość i sprawną komunikację z klientami, dzięki czemu unikniesz nerwów.

Jakie ramki na gniazdka oferujemy?

Zapomnij o brzydko wyglądającej ścianie, kupując ramki do gniazdek producenta Vimar. Martwisz się, czy znajdziesz w ABCelektro model pasujący do aranżacji wnętrz w Twoim mieszkaniu lub biurze? Oferujemy ramki na gniazdka wykonane m.in.:

  • z metalu,
  • z drewna,
  • ze szkła,
  • z wysokiej klasy kamienia.

Jesteśmy również świetnym partnerem do współpracy dla firm montujących instalacje elektryczne, które chcą zaproponować swoim klientom coś więcej niż klasyczny montaż. Jeśli widzisz zapotrzebowanie na estetycznie wykonane instalacje, to dekoracyjne ramki do gniazdek będą dobrym uzupełnieniem Twojej oferty. Zamów ramki dzisiaj!