Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas
Kategoria:

Tap-radio

Tap-radio
Znaleziono
27
/ 2
Znaleziono
27
/ 2

Tap-radio

Tap-radio to rozwiązanie z zakresu bezprzewodowej automatyki budynkowej, które ułatwia Twoim klientom codzienność. Z tego też względu warto im proponować urządzenia sprawdzonego producenta, jakim jest ELTAKO – to niemiecka firma specjalizująca się w automatyce przemysłowej i budynkowej. Tap-radio jest jej własnym systemem opartym na protokole EnOcean. Rozwiązanie nie wymaga zmian w instalacji – taki bezprzewodowy higrostat można bez problemu podłączyć do istniejącej już instalacji. Jako profesjonalny sklep elektryczny oferujemy system Tap-radio w konkurencyjnej cenie i z terminową dostawą pod wskazany adres.

Na czym polega przewaga systemu Tap-radio?

Tap-radio to system stworzony przez niemieckiego producenta ELTAKO – jest to rozwiązanie, którym można sterować za pomocą aplikacji w smartfonie. Składa się ono z wielu elementów, które umożliwiają stworzenie kompleksowego, bezprzewodowego systemu automatyki budynkowej. To, co z punktu widzenia użytkowników jest szczególnie istotne, to elastyczność systemu. Tap-radio można rozszerzać o dowolne, potrzebne w danym momencie funkcje bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów związanych z remontem. Dodanie np. bezprzewodowego przekaźnika roletowego do systemu nie wymaga zmian w instalacji, co Twoi klienci docenią dużo bardziej niż inne rozwiązania.

Jakie urządzenia wchodzą w skład systemu Tap-radio?

Dbamy o rozbudowany asortyment w sklepie, dzięki czemu bez problemu zamówisz wszystkie niezbędne urządzenia z systemu Tap-radio. W jego skład wchodzą takie elementy jak:

  • bezprzewodowy higrostat,
  • bezprzewodowy przekaźnik roletowy,
  • ściemniacz światła,
  • bezprzewodowa kamera,
  • bezprzewodowy czujnik okienny,
  • pilot do sterowania.

To oczywiście nie wszystkie elementy systemu Tap-radio, które są dostępne w kategorii instalacje elektryczne. W przypadku wątpliwości, który z produktów zamówić, zapraszamy do kontaktu z obsługą ABCelektro.