Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas
Filtry
Cena
0
0
-
Kanał 1
Kanał 2
Kanał 3
Obciążenia
Rodzaj
Sposób montażu
Technologia
Wejście na przycisk
Wysokość [mm]
Szerokość [mm]
Głębokość [mm]
Rodzaj napięcia
Stopień ochrony (IP)
Do montażu ściennego
Do montażu sufitowego
Liczba styków zwiernych
Kąt skanowania [°]
Maksymalna wysokość montażu [m]
Minimalny czas załączenia [s]
Maksymalny czas załączenia [min]
Regulacja lux [lx]
Średnica pola detekcji na powierzchni [m]
Napięcie znamionowe [V]
Zakres temperatury [°C]
Dostępność
Producent
Seria
Kategoria:

Oprawy oświetleniowe

Znaleziono
23
/ 2
Znaleziono
23
/ 2

Oprawy oświetleniowe

Szukasz skutecznego sposobu na niezawodne oświetlenie, a przy tym chcesz zaoszczędzić? Oświetlenie LED to funkcjonalne rozwiązanie zarówno dla obiektów prywatnych, jak i przemysłowych. W ofercie internetowego sklepu ABCelektro znajdziesz propozycje energooszczędnego oświetlenia ledowego, które sprawdzą się w różnorodnym zastosowaniu. Oferujemy żarówki LED, taśmy LED, świetlówki LED, panele, naświetlacze i moduły LED. Z naszymi produktami przygotujesz efektowny system oświetlenia domu czy biura, a także rozbudowany i niezawodny system oświetlenia różnego rodzaju warsztatów, hal czy magazynów. Oświetlenie LED to ekonomiczne rozwiązanie szczególnie dla wielkopowierzchniowych lokali o dużym zapotrzebowaniu na oświetlenie. Żarówki LED oraz pozostałe produkty pozwalają zaoszczędzić energię, a także zapewniają bezawaryjną pracę i długą żywotność. Poznaj propozycje naszego sklepu internetowego i postaw na niezawodne rozwiązania.

Oświetlenie LED - zwiększaj komfort i oszczędzaj pieniądze

Zarówno świetlówki, taśmy LED, jak i pozostałe oświetlenie to rozwiązanie do miejsca pracy sprzyjające jednocześnie zwiększeniu komfortu pracowników i zyskom pracodawcy. Oferowane oświetlenie LED:

  • zapewnia optymalne, równomierne natężenie światła, nie męczy wzroku, dzięki czemu stanowi praktyczne rozwiązanie dla długotrwałej pracy,
  • zwiększając komfort pracy, przyczynia się do zwiększenia jej wydajności, co skutkuje lepszymi wynikami firmy,
  • pozwalają oszczędzać energię, a dzięki temu, że przyczyniają się do wzrostu produktywności firmy, wpływają na poprawę jej sytuacji finansowej.

Co więcej, dostępne w naszym asortymencie żarówki LED, taśmy LED, świetlówki LED i pozostałe rozwiązania spełniają wymagania w zakresie oświetlenia hal magazynowych i produkcyjnych.

Żarówki, taśmy, świetlówki i inne niezawodne rozwiązania od ABCelektro

W ofercie naszego sklepu online znajdziesz wiele funkcjonalnych, wysokiej klasy produktów z zakresu oświetlenia ledowego, w tym także akcesoria montażowe. Zastanawiasz się, jakie rozwiązanie będzie najlepsze? Zapraszamy do kontaktu, zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne.