Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas
Kategoria:

Ładowarki Indukcyjne

Ładowarki bezprzewodowe indukcyjne
Znaleziono
5
/ 1
Znaleziono
5
/ 1

Ładowarki bezprzewodowe indukcyjne

W kategorii instalacje elektryczne znajdują się ładowarki indukcyjne – wygodne rozwiązanie, które pozwala zapomnieć o plątających się kablach. Część dostępnych w ofercie ABCelektro produktów nadaje się do montażu w meblach, co maksymalnie ułatwia korzystanie z bezprzewodowej ładowarki do telefonu. Jako profesjonalny sklep elektryczny proponujemy klientom sprawdzone technologicznie rozwiązania. Dzięki temu możesz mieć pewność, że bezprzewodowe ładowarki są uniwersalne (współpracują z telefonami wyposażonymi w technologie Qi), szybko naładują Twój telefon i będą długo Ci służyć.

Jak działają bezprzewodowe ładowarki?

Masz wątpliwości, jak działa ładowarka bezprzewodowa? Proces ładowania jest stosunkowo prosty – samo urządzenie musi być podłączone do źródła zasilania. Ładowarka indukcyjna do telefonu posiada cewkę, która tworzy pole elektromagnetyczne, z którego telefon pozyskuje energię. Ta z kolei zamieniana jest na prąd, który umożliwia ładowanie akumulatora.

Ładowarki bezprzewodowe nie są więc bezprzewodowe w 100%, ponieważ wymagają dostępu do źródła zasilania. Jednak w szczególności modele z możliwością montażu w meblach pozwalają ukryć kabel.

Jak wybrać ładowarkę indukcyjną?

W przeciwieństwie do klasycznych ładowarek, bezprzewodowe ładowarki powstały po to, by ułatwiać codzienność. Brak kabli i szybkość ładowania sprawiają, że przewaga bezprzewodowej technologii jest oczywista. Pozostaje pytanie, jaka powinna być dobra ładowarka indukcyjna do telefonu. Zwróć uwagę, czy:

  • urządzenie pasuje do Twojego modelu telefonu – porównuj ze sobą ładowarki bezprzewodowe dedykowane konkretnym modelom lub uniwersalne,
  • natężenie prądu jest wystarczające – dobre ładowarki indukcyjne mają natężenie 9V / 1,8A, co daje pewność, że ładowanie będzie szybkie,
  • ładowarka indukcyjna jest wygodna w użytkowaniu – jaka jest jej wielkość i rodzaj powierzchni,
  • wygląd urządzenia Ci odpowiada – parametry techniczne są ważne, ale estetyka wykonania również.

W przypadku wątpliwości, która bezprzewodowa ładowarka do telefonu najlepiej odpowiada na Twoje potrzeby, służymy radą. Bazujemy na doświadczeniu oraz specjalistycznej wiedzy, którą chętnie dzielimy się z klientami.