Filtr (5 produktów)

Cena

465,00 zł - 1 005,00 zł
Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Grzejniki do szaf sterowniczych

Ilość produktów: 5

Wyświetlanie 1-5 z 5 elementów
Grzałka do Szafy Sterowniczej - Ogrzewanie Szafy Sterowniczej • Sklep Elektryczny dla Automatyka • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Grzejniki do szaf sterowniczych pozwalają na uniknięcie kondensowania się pary wodnej, dzięki czemu szafa jest zabezpieczona i może być użytkowana przez długi czas. Dobór urządzeń o odpowiedniej jakości z certyfikatami bezpieczeństwa i dopuszczenia gwarantuje zachowanie optymalnej temperatury wewnątrz szaf. Sklep elektryczny ABCelektro oferuje grzałki do szafy sterowniczej pochodzące od uznanego producenta firmy STEGO.

Grzejniki do szaf sterowniczych — zastosowanie 

Grzejniki przemysłowe do szaf sterowniczych są nieodłącznym elementem ich wyposażenia. Pomagają w utrzymaniu prawidłowej temperatury w środku. W razie potrzeby podnoszą ją, przeciwdziałając osadzaniu się wilgoci (kondensatu) oraz chronią instalacje przed mrozem. Najlepiej jest instalować ogrzewanie szafy sterowniczej w jej dolnej części, bo wtedy równomierny rozkład temperatury na całej wysokości obudowy zwiększa jego skuteczność. 

Wybierając grzejniki do szaf sterowniczych, należy kierować się głównie wielkością szafy oraz temperaturą otoczenia. Dobrym rozwiązaniem jest grzałka do szafy sterowniczej z termostatem, który umożliwia ustawienie optymalnej temperatury wewnątrz obudowy. Pozwala to na uniknięcie przegrzewania się sterowników oraz instalacji elektrycznych.  Kontrolowanie temperatury w szafach jest kluczowe dla bezpieczeństwa ich użytkowania.

Grzałki do szaf sterowniczych w ofercie ABCelektro

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie grzałki do szaf sterowniczych posiadające odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa i świadectwa dopuszczenia. Wśród bogatego asortymentu można znaleźć między innymi:

  • grzejniki z wbudowanym termostatem,

  • dmuchawy grzewcze z wentylatorem,

  • nowoczesne grzejniki PTC uzyskujące maksymalną temperaturę przy małym poborze energii elektrycznej,
  • grzejniki miniaturowe umożliwiające ogrzewanie szaf sterowniczych na małej przestrzeni,

  • grzejniki EX do stref zagrożonych wybuchem.

Oprócz grzejników do szaf sterowniczych w naszym sklepie online znajdują się także inne rozwiązania elektryczne między innymi przekaźniki bezpieczeństwa czy złącza wysokoprądowe. Zapraszamy!

close

Lista życzeń