Filtr (151 produktów)

Cena

0,00 zł - 69 795,00 zł

Producent

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Gniazda modułowe

Ilość produktów: 151

Wyświetlanie 1-24 z 151 elementów
Gniazda modułowe na szynę • podtynkowe • natynkowe • Sklep - ABC ELEKTRO • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Gniazda modułowe na szynę

W ofercie znajdują się wysokiej jakości gniazda modułowe na szynę. W naszym sklepie znajdziesz między innymi takie modele, jak gniazdo modułowe 16A 250VAC Schucko na szynę czy gniazdo modułowe 2P+Z 10/16A z osłoną na szynę z bolcem uziemiającym.

Gniazda modułowe podtynkowe i natynkowe

Wybierając nasze gniazda zyskujesz pewność, że kupujesz produkty najwyższej jakości. Nasze gniazda spełniają światowe standardy w zakresie bezpieczeństwa. Zasady działania i schemat gniazd są proste: gniazda podtynkowe osadza się w puszkach, które muszą być zrównane z powierzchnią tynku, czego nie trzeba robić przy gniazdach natynkowych.

Sprawdź również:

W ofercie naszego sklepu znajdziesz najwyższej jakości gniazda modułowe o różnych kształtach i o różnym przeznaczeniu. Dzięki szerokiej ofercie możesz wybrać takie gniazda, które zgrają się ze ścianą w Twoim mieszkaniu i nie będą się wyróżniać na jej tle. Dzięki temu harmonia i estetyka domu nie zostanie zachwiana, a gniazda będą dobrze komponować się z wystrojem.

close

Lista życzeń