Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas
Filtry
Cena
0
0
-
Dostępność
Producent
Liczba wejść cyfrowych
Liczba wejść analogowych
Liczba wyjść analogowych
Stopień ochrony (IP)
Liczba wyjść elektronicznych
Liczba wyjść, ze stykiem
Rodzaj interfejsu
Rodzaj połączenia elektrycznego dla obwodu pomocniczego i sterowania
Wejście analogowego czujnika temperatury
Wejście detekcji zwarcia doziemnego
Wejście termistorowe
Moduł detekcji napięcia
Moduł detekcji prądu
Sposób połączenia
Rodzaj napięcia sterowania
Rodzaj akcesorium/części
Rodzaj pamięci
Kategoria:

Zarządzanie silnikiem

Znaleziono
6
/ 1
Znaleziono
6
/ 1

Zarządzanie silnikiem

Elektroniczny moduł zarządzania silnikiem lub maszyną zapewnia skuteczną ochronę przed przeciążeniami i niedociążeniami. Umożliwia kontrolowanie na bieżąco danych procesowych, w tym parametrów elektrycznych. Zarządzanie silnikiem jest niezawodnym sposobem na ochronę urządzeń – szczególnie w przypadku produktów sprawdzonych marek. Jako profesjonalny i dobrze zaopatrzony sklep elektryczny oferujemy elektroniczne moduły zarządzania silnikiem producenta Phoenix Contact GmbH & Co. KG, który specjalizuje się w takich rozwiązaniach.

Elektroniczny moduł zarządzania silnikiem to efektywne monitorowanie

Dzięki elektronicznemu modułowi zarządzania silnikiem firma jest w stanie kontrolować silnik pod kątem działania, zużycia, ewentualnego przeciążenia lub niedociążenia, a także zabrudzeń. Dzięki temu łatwiej uniknąć awarii zakłócających np. płynność produkcji oraz innych sytuacji, stanowiących zagrożenie dla bezpieczeństwa w miejscu pracy. Systemy zarządzania silnikiem są jednym z podstawowych elementów automatyki przemysłowej, ponieważ zapewniają jego optymalną ochronę.

Cena elektronicznego modułu dostępnego w naszym sklepie internetowym jest dla przedsiębiorców korzystna. Tym bardziej, że system zarządzania silnikiem można opłacić w odroczonym terminie – w ABCelektro dbamy o atrakcyjne warunki płatności dla naszych klientów. Oprócz tego oferta sklepu obejmuje m.in. falowniki i hybrydowe rozruszniki silnika, co pozwala zaopatrzyć się w niezbędne elementy automatyki w jednym miejscu.