Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas
Kategoria:

Akcesoria do enkoderów

Znaleziono
48
/ 4
Znaleziono
48
/ 4

Akcesoria do enkoderów

Każde sprzęgło mieszkowe dostępne w ofercie sklepu internetowego ABCelektro stanowi funkcjonalny, wysokiej jakości produkt. Na szczególną uwagę zasługuję ich precyzyjne wykonanie. Proponowane urządzenia cechują się bardzo małym błędem kinematycznym przeniesienia skrętnego. Dzięki doskonale skomponowanym parametrom technicznym, umożliwiają redukcję przestawienia osiowego i kątowego wynikającego z niedokładności montażu łączonych osi.

Dużą zaletę stanowi fakt, że sprzęgło mieszkowe można wykorzystać na wiele sposobów. Dzięki bardzo dobrym własnościom dynamicznym można je wykorzystać zarówno w dynamicznych systemach pozycjonowania, jak w serwo-systemach. W niektórych przypadkach można je zastosować również do łączenia osi enkodera z osią obiektu.

W tej kategorii produktów znajdziesz sprzęgła mieszkowe firmy Kübler GmbH o zróżnicowanych parametrach oraz wymiarach. Z pewnością będziemy w stanie zaproponować Ci produkt dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Głównym atutami oferowanych urządzeń jest wysoka sztywność skrętna oraz dobra kompensacja niewspółosiowości wału przy małej sile zwrotnej. Sprawdź, jakie modele możemy Ci zaoferować. W razie kłopotów z doborem właściwego sprzętu, zachęcamy do kontaktu pracownikiem ABCelektro.