Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas
Filtry
Cena
0
0
-
Liczba kanałów
Wysokość [mm]
Szerokość [mm]
Stopień ochrony (IP)
Zakres temperatury pracy [°C]
Długość [mm]
Dostępność
Producent
Seria
Maksymalny prąd wyjściowy [mA]
Materiał obudowy
Rodzaj połączenia elektrycznego
Sposób łączenia na wyjściu
Rodzaj konstrukcji obudowy
Rodzaj światła
Strefa działania [mm]
Rodzaj materiału powierzchni optycznej
Stopień ochrony (IP)
Szerokość czujnika [mm]
Wysokość czujnika [mm]
Długość czujnika [mm]
Rodzaj napięcia
Klasa bezpieczeństwa lasera
Częstotliwość przełączania [Hz]
Kategoria:

Czujniki kontrastu i koloru oraz sensory

Czujniki kontrastu i koloru
Znaleziono
25
/ 2
Znaleziono
25
/ 2

Czujniki kontrastu i koloru

W ofercie sklepu ABCelektro znajdują się czujniki kolorów producentów specjalizujących się w produkcji elementów automatyki przemysłowej. Urządzenia te wykrywają kolor powierzchni poprzez naświetlanie, w większości przypadków za pomocą diod RGB, co pełni istotną rolę we współczesnej automatyce. Czujniki koloru umożliwiają bowiem precyzyjną identyfikację komponentów oraz produktów. Co więcej, są czułe na różnice między podobnymi odcieniami oraz silnie odblaskowymi obiektami. Jako sklep elektryczny zapewniamy pomoc przy podjęciu decyzji, które czujniki kontrastu zamówić – dzięki temu będzie łatwiej uniknąć nietrafionego zakupu.

Czujniki koloru i kontrastu – zastosowanie

Czujniki kontrastu i koloru najczęściej wykorzystuje się w branży spożywczej, a także w przemyśle farmaceutycznym, samochodowym oraz poligraficznym. Sensory znajdują zastosowanie w każdej działalności, w której kolor produktów jest istotny z punktu widzenia jakości produkcji. Tym bardziej więc warto zwrócić uwagę na to, jaki czujnik koloru RGB się zamawia – należy zapoznać się z parametrami poszczególnych urządzeń i dostosować sensor do specyfiki danej aplikacji. Z tego też względu jako sklep internetowy zapewniamy pomoc przy wyborze czujników koloru i kontrastu wydruku oznaczeń. Pozwala to uniknąć nietrafionego zamówienia, a przy okazji skorzystać z atrakcyjnej ceny (i korzystnych szczególnie dla firm warunków płatności).

Niezawodne czujniki koloru od sprawdzonego producenta

W ABCelektro dbamy o jakość produktów znajdujących się w asortymencie – nie inaczej jest w przypadku czujników koloru i kontrastu. Jednym z producentów, których sensory oferujemy, jest Pepperl+Fuchs, specjalizujący się w komponentach automatyki przemysłowej. Sensory kontrastu i koloru niemieckiej firmy są zróżnicowane pod względem funkcji, co daje możliwość dostosowania urządzenia do konkretnego zapotrzebowania. Ich obsługa jest prosta, a wykonanie na najwyższym poziomie, co zapewnia długą żywotność czujników.