Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas
Filtry
Cena
0
0
-
Aktywacja wyjścia
Materiał obudowy
Normy
Oznaczenie ATEX
Pobór prądu
Rodzaj przewodu
Rodzaj współpracującego czujnika
Sposób ochrony
Strefa działania (Sn)
Tryb powrotu do stanu normalnego
Wskaźniki LED
Zabezpieczenie termiczne
Rodzaj napięcia
Stopień ochrony (IP)
Zakres temperatury pracy [°C]
Rodzaj połączenia elektrycznego
Masa [g]
Średnica [mm]
Z samopowrotem
Obciążalność prądowa [A]
Do stref zagrożonych wybuchem pyłu
Prędkość obrotowa bez obciążenia [RPM]
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC [V]
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V]
Sposób łączenia na wyjściu
Czas nieaktywności po włączeniu zasilania [s]
Czas zadziałania wyjścia [s]
Długość przewodu podłączeniowego [m]
Powłoka obudowy
Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla pyłów
Dostępność
Producent
Seria
Kategoria:

Czujniki indukcyjne ruchu

Czujniki indukcyjne ruchu
Znaleziono
8
/ 1
Znaleziono
8
/ 1

Czujniki indukcyjne ruchu

Indukcyjne czujniki ruchu to elementy automatyki przemysłowej odpowiedzialne za kontrolę ruchu i informowanie o przekroczeniu prędkości progowej ruchu obrotowego i liniowego. Zadaniem czujników jest również obniżenie prędkości lub całkowite zaprzestanie ruchu. Jako dobrze zaopatrzony sklep elektryczny oferujemy czujniki indukcyjne ruchu renomowanych producentów – poszczególne modele różnią się parametrami, ale wybór odpowiedniego produktu jest możliwy dzięki wygodnym filtrom znajdującym się na stronie. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, który indukcyjny czujnik ruchu zamówić, zapewniamy pomoc obsługi ABCelektro.

Zastosowanie indukcyjnych czujników ruchu

Indukcyjne czujniki ruchu to czujniki zbliżeniowe, których podstawowym parametrem jest zakres czułości, czyli strefa działania sensora. Sensory kontrolują pracę m.in. przenośników taśmowych, mieszalników, pomp, a także innych urządzeń znajdujących się w ruchu. Znajdują zastosowanie w przemyśle metalowym, a także w branży spożywczej i rolniczej. Indukcyjne sensory ruchu są też nieodłącznym elementem automatyki przemysłowej – umożliwiają precyzyjne określanie położenia ruchomych części maszyn i urządzeń.

Dostępne w naszym sklepie internetowym indukcyjne czujniki ruchu posiadają wysoki stopień ochrony – IP65 lub IP67, który zapewnia wysoką ochronę przed nadmiernym zapyleniem oraz wilgocią. Ze względu na wypracowane przez lata dobre kontakty z dostawcami, jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom konkurencyjne ceny na te produkty.

Jak wybrać indukcyjny czujnik ruchu?

Poza rozbudowaną ofertą zapewniamy naszym klientom pomoc przy wyborze indukcyjnego czujnika ruchu. Bazujemy przy tym na specjalistycznej wiedzy z obszary automatyki przemysłowej oraz wieloletnim doświadczeniu w sprzedaży.

Zamówione sensory ruchu indukcyjne dostarczamy w krótkim czasie, zapewniając jednocześnie atrakcyjne warunki płatności. To między innymi dlatego sklep internetowy ABCelektro jest idealnym wyborem do długofalowej współpracy. Rozbudowany asortyment z czujnikiem rotacji oraz innymi niezbędnymi elementami automatyki przemysłowej pozwala zaopatrzyć się w kluczowe produkty w jednym miejscu.