Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Czujniki indukcyjne ruchu

Ilość produktów: 2

Wyświetlanie 1-2 z 2 elementów
Czujniki Indukcyjne Ruchu | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Indukcyjne czujniki ruchu to elementy automatyki przemysłowej odpowiedzialne za kontrolę ruchu i informowanie o przekroczeniu prędkości progowej ruchu obrotowego i liniowego. Zadaniem czujników jest również obniżenie prędkości lub całkowite zaprzestanie ruchu. Jako dobrze zaopatrzony sklep elektryczny oferujemy czujniki indukcyjne ruchu renomowanych producentów – poszczególne modele różnią się parametrami, ale wybór odpowiedniego produktu jest możliwy dzięki wygodnym filtrom znajdującym się na stronie. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, który indukcyjny czujnik ruchu zamówić, zapewniamy pomoc obsługi ABCelektro.

Zastosowanie indukcyjnych czujników ruchu

Indukcyjne czujniki ruchu to czujniki zbliżeniowe, których podstawowym parametrem jest zakres czułości, czyli strefa działania sensora. Sensory kontrolują pracę m.in. przenośników taśmowych, mieszalników, pomp, a także innych urządzeń znajdujących się w ruchu. Znajdują zastosowanie w przemyśle metalowym, a także w branży spożywczej i rolniczej. Indukcyjne sensory ruchu są też nieodłącznym elementem automatyki przemysłowej – umożliwiają precyzyjne określanie położenia ruchomych części maszyn i urządzeń.

Dostępne w naszym sklepie internetowym indukcyjne czujniki ruchu posiadają wysoki stopień ochrony – IP65 lub IP67, który zapewnia wysoką ochronę przed nadmiernym zapyleniem oraz wilgocią. Ze względu na wypracowane przez lata dobre kontakty z dostawcami, jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom konkurencyjne ceny na te produkty.

Jak wybrać indukcyjny czujnik ruchu?

Poza rozbudowaną ofertą zapewniamy naszym klientom pomoc przy wyborze indukcyjnego czujnika ruchu. Bazujemy przy tym na specjalistycznej wiedzy z obszary automatyki przemysłowej oraz wieloletnim doświadczeniu w sprzedaży.

Zamówione sensory ruchu indukcyjne dostarczamy w krótkim czasie, zapewniając jednocześnie atrakcyjne warunki płatności. To między innymi dlatego sklep internetowy ABCelektro jest idealnym wyborem do długofalowej współpracy. Rozbudowany asortyment z czujnikiem rotacji oraz innymi niezbędnymi elementami automatyki przemysłowej pozwala zaopatrzyć się w kluczowe produkty w jednym miejscu.

W naszej ofercie posiadamy również czujniki indukcyjne takie jak: czujniki indukcyjne bezpieczeństwa i czujniki indukcyjne zbliżeniowe.

close

Lista życzeń