Kategorie

Hurtownia elektryczna Poznań. Sklep elektryczny

Poszukujesz wysokiej klasy akcesoriów elektrycznych? Skorzystaj z oferty, jaką przygotował sklep elektryczny ABCelektro. W naszym asortymencie dostępne są m.in. elementy automatyki przemysłowej, osprzęt elektryczny oraz inne akcesoria elektryczne. Nasza oferta skierowana jest do elektryków, elektroinstalatorów, spółdzielni mieszkaniowych oraz firm z różnorodnych branży, prowadzących działalność na terenie Poznania i całej Polski. Nasza internetowa hurtownia elektryczna służy klientom fachowym doradztwem w doborze akcesoriów przystosowanych do specyfiki pracy, zapewnia szybką realizację zamówień, a stałym kontrahentom gwarantuje atrakcyjne warunki współpracy. Przekonaj się, co nasza hurtownia elektryczna online może dla Ciebie zrobić.

Hurtownia elektryczna - bogaty asortyment produktów dla profesjonalistów z Poznania

Nasz sklep elektryczny online oferuje klientom indywidualnym i biznesowym z Poznania i innych miast Polski, akcesoria elektryczne pochodzące od profesjonalnych, trudno dostępnych marek, m.in. AECO, INTERFLEX, MBS, SERVODAN. W szerokiej ofercie naszej hurtowni elektrycznej online znajdują się:

  • komponenty automatyki przemysłowej,
  • aparatura elektryczna i modułowa,
  • transformatory,
  • czujniki czadu, dymu, gazu, ruchu i obecności,
  • narzędzia i mierniki,
  • osprzęt elektryczny - oświetlenie, gniazdka, 
  • przekaźniki, przekładniki i liczniki energii,
  • wyposażenie szaf sterowniczych,
  • złącza, przepusty, kable,

a także wiele innych produktów. Sprawdź wszystkie akcesoria, jakie przygotował nasz sklep elektryczny online i wybierz rozwiązanie spełniające Twoje oczekiwania.

Sklep elektryczny ABCelektro - atrakcyjne warunki współpracy

Niezawodne akcesoria elektryczne do przedsiębiorstwa, biura czy do domu oraz profesjonalne doradztwo, poparte wieloletnim doświadczeniem na rynku to nie jedyne, co nasza hurtownia elektryczna online ma do zaoferowania klientom. Przygotowaliśmy także atrakcyjną ofertę dla stałych klientów z Poznania i całej Polski, w ramach której zapewniamy możliwość negocjacji cen, dokonywania płatności z odroczonym terminem, a także korzystania z indywidualnie ustalanych rabatów. Internetowy sklep elektryczny ABCelektro dba o klientów kompleksowo - skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się.

Hurtownia elektryczna ABCelektro - działamy na terenie całego kraju