Kategorie

Hurtownia elektryczna Kraków. Sklep elektryczny

Niezawodne akcesoria elektryczne? Sklep elektryczny ABCelektro oferuje szeroki wybór produktów niezbędnych w pracy elektryków, elektroinstalatorów, serwisów sprzętu elektrycznego czy firm zajmujących się produkcją i automatyką. Nasza internetowa hurtownia elektryczna to miejsce, gdzie klienci z Krakowa i całej Polski znajdą m.in. aparaturę elektryczną, komponenty automatyki przemysłowej, a także inne akcesoria elektryczne o szerokim zastosowaniu. Naszym klientom zapewniamy profesjonalną pomoc w kwestii wyboru optymalnych rozwiązań oraz sprawną realizację zamówień. Dodatkowo, nasza hurtownia elektryczna online dba o swoich klientów kompleksowo - przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę dla kontrahentów podejmujących z nami długofalową współpracę. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Sklep elektryczny ABCelektro - tysiące produktów dla profesjonalistów

ABCelektro to sklep elektryczny online, który klientom Krakowa zapewnia wybór spośród 40 tysięcy wysokiej klasy produktów. Oferujemy akcesoria elektryczne do firm, przedsiębiorstw czy do domu, unikalnych, trudno dostępnych marek, takich jak ABB, CIRCUTOR, IBOCO, PARSON PARFIX oraz wielu innych. W naszej hurtowni elektrycznej online dostępne są m.in.:

  • komponenty automatyki przemysłowej,
  • aparatura elektryczna i modułowa,
  • transformatory,
  • czujniki czadu, dymu, gazu, ruchu i obecności,
  • narzędzia i mierniki,
  • osprzęt elektryczny - oświetlenie, gniazdka, 
  • przekaźniki, przekładniki i liczniki energii,
  • wyposażenie szaf sterowniczych,
  • złącza, przepusty, kable.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą, jaką przygotował nasz sklep elektryczny online.

Długofalowa współpraca z firmami z Krakowa i całej Polski

Firmom z Krakowa i innych miast, podejmującym długofalową współpracę z internetowym sklepem elektrycznym ABCelektro, zapewniamy atrakcyjną ofertę. Nasi stali klienci mogą liczyć na możliwość negocjacji cen, dokonywania płatności z odroczonym terminem, a także korzystania z rabatów. Nasza hurtownia elektryczna online zapewnia klientom dostęp do akcesoriów elektrycznych spełniających normy bezpieczeństwa, dbając zarówno o komfort pracy, jak i o profesjonalny wizerunek firm.

Hurtownia elektryczna ABCelektro - działamy na terenie całego kraju